Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.

Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.

Miroir doré de style Louis XV. Coiffé d'une rocaille.
Dim. 180 x 115 cm
SKU: 2809210214.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #214
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #124

    Een vierdelig koffie- en theestel van zilver met bakelieten handvatten en dekselknoppen. Engelse keuren. Makersmerk S. Blackensee & Son, Birmingham.

    Un service à café et à thé en argent de quatre pièces avec poignées en bakélite et boutons de couvercle. Poinçons anglais. Marque de fabricant S. Blackensee & Son, Birmingham.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 & 18 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #57
    Dresden

    Een paar siervaasjes op voet van Saksisch porselein met een verguld decor op blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à pied en porcelaine de Saxe à décor doré sur fond bleu. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #123

    Vier zilveren broodbordjes in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Delheid en 800/1000.

    Quatre assiettes à pain en argent de style Louis XV. Poinçons Delheid et 800/1000.
    No longer available
    Dim. 842,85 g Ø 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #183

    “Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.

    Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.
    No longer available
    Dim. 75 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 700
  • #4
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    “Landschap”; “Herder met kudde” (X2). Drie olieverfschilderijtjes op paneel. Allen gesigneerd.

    Paysage; Berger avec troupeau (X2). Trois huiles sur panneau. Toutes signées.
    No longer available
    Dim. 15 x 25; 22 x 32 & 2( x 35 cm
    Estimate: € 75 / 120
  • #414
    Erno Nagy
    Period: 1881 - 1951

    “Portret van een lachende jongeman”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1925.

    Portrait d'un jeune homme souriant. Huile sur panneau. Signée et datée 1925 au dos.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #18

    Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.

    Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #492

    “Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.

    “A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 45 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #3

    Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.

    Une tirelire en fonte en forme de poêle de Fobrux.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #300

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,17 ct. JSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de 1,17 ct. JSI1 et de brillants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.
    No longer available
    Dim. 4,08 g
    Estimate: € 3000 / 3300
  • #480

    Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.

    Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.
    No longer available
    Dim. 90 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #324

    Een lotje Engels zilver, bestaande uit twee verschillende zoutstrooiers, een mosterdpotje met blauw glazen recipiënt, een parfumflesje en een potje.

    Un lot d'argent anglais, composé de deux salières différentes, d'un pot à moutarde avec un récipient en verre bleu, d'un flacon de parfum et d'un pot.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More