#481Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#451Een Chinees porseleinen tegel met een blauw op wit bloemendecor.
#11Een paar oude bronzen kandelaars in renaissancestijl.
#248Drie gesculpteerde houten consoles met resten van groene verf.
Trois consoles en bois sculpté avec résidus de peinture verte.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 300 / 340 -
#312Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Oud Achterbosch”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 32/50 buiten de plaat.
Oud Achterbosch. Une eau-forte. Signée et numérotée 32/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#600BachtiarEen Oosters karpet met een tuinmotief met dieren.
#253Twee terracotta tegels met geboetseerde hoofden in hoogreliëf. Beide gemonogrammeerd ‘DVK’ en gedateerd ‘94.
Deux carreaux en terre cuite avec têtes sculptées en haut-relief. Tous deux monogrammés 'RPDC' et datés '94.No longer availableDim. 22,5 x 19,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#588Een art deco vaas van gesatineerd glas.
#621Een verguld messingen Boeddhahoofd.
#658BushEen oude radio. Met type G- stekker (Verenigd Koninkrijk).
Une vieille radio. Avec prise de type G (Royaume-Uni).No longer availableDim. 23 x 30 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Paul Dubois“Après le bain.” Terracotta beeld. Gesigneerd.
Après le bain. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 140