Similar lots by type
-
#384Een vergulde wandspiegel in barokke stijl.
Miroir doré de style baroque.No longer availableDim. 97 x 67 cmEstimate: € 30 / 40 -
#344Een wandspiegel van verguld en witgepatineerd hout in Empirestijl, versierd met een bloementuil in het fronton.
Miroir en bois doré et patiné blanc de style Empire. Décoré d’un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 124 x 59 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#403Een paar decoratieve plaquettes in art nouveaustijl van gesatineerd glas. Identieke decors, één uitgevoerd in wit, de andere in rood.
Deux plaquettes en verre satiné, style Art Nouveau. Deux décors identiques dont une en blanc, l’autre en rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#653Een paar kindjes van meerkleurig Chinees porselein.
Paire de petits enfants en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#570Twee halssnoeren bezet met verschillende half edelstenen, één ervan met bijpassende oorbellen en armband.
Deux colliers sertis de pierres fines dont un aux boucles d’oreilles et bracelet assortis.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#1063Verzilverd olie-en azijnstel, gemonteerd als lamp.
Huilier-vinaigrier en métal argenté, monté en lampe, les carafons remplacés par des petits vases en verre.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#282Een wit- en grijsgepatineerde paravent met drie panelen met een romantisch decor van personages in een landschap.
Paravent laqué gris et blanc à trois panneaux décorés de personnages romantiques dans un paysage.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 120 / 200 -
#448Een grote en een kleine Aziatische doos.
Une grande et une petite boîte asiatiques.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1102J. ShalbertEen staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#845Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.
Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.No longer availableDim. h: 43 - 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#15DupontEen verzilverd metalen aansteker. We voegen er een kleinere aansteker van het merk Zaima aan toe.
Allumeur en métal argenté. Nous ajoutons un plus petit allumeur de la marque Zaima.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#886Een violontafel van gesculpteerd en deels zwartgelakt notenhout.
Table violon en noyer sculpté et partiellement noirci.No longer availableDim. 122 x 72 cmEstimate: € 180 / 220 -
#621Een paar wierookbranders van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Encensoir en porcelaine monochrome blanche de Chine.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#657Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120 / 160

