Similar lots by type
-
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir Louis Philippe à encadrement en acajou.No longer availableDim. 80 x 67 cmEstimate: € 50 / 60 -
#792Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire à patine dorée.No longer availableDim. 83 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#179Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200 / 220 -
#614Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.
Un miroir rectangulaire à encadrement en noyer.No longer availableDim. 107 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.
Un miroir majordome , encadrement doré. Dégâts.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#632Een ovale spiegel met gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement sculpté et polychrome en bois.No longer availableDim. 87 x 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement doré en bois.No longer availableDim. 82 x 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#294Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir majordome, encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#796Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine nouée main.No longer availableDim. 205 x 147 cmEstimate: € 30 / 40 -
#655Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
Deux montres homme en acieer inoxydable. Bien portées.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#192Constant CapPeriod: 1842-1915“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La venue de Saint Nicolas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 3000 / 3800 -
#72A. Pataux“Begijnhof Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#85MarvinEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
Montre en or jaune 18 ct, le bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 61,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#73Val St. LambertEen grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand pied de lampe en cristal incolore. Marque à la base.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#757Val St. LambertTwee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
Deux vases en cristal, dont un taillé incolore et l’autre vert.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#11Val St. LambertEen lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 900 / 1000 -
#237Een pauw van gepolychromeerd brons.
Un paon en bronze polychrome.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#624Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
Suite de six faldistoria en bois aux dossiers sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#433“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
”Homme et âne”. Un groupe en terre cuite.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40

