Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.

Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.

Un miroir doré style Baroque. Dégât au dessus.
Dim. h: 95 cm
SKU: 1012190774.
Category: Spiegel.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #774
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #792

    Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.

    Un miroir rectangulaire à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 83 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #179

    Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.

    Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 217 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #649

    Een ovale spiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir ovale à encadrement doré en bois.
    No longer available
    Dim. 82 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #632

    Een ovale spiegel met gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten lijst.

    Un miroir ovale à encadrement sculpté et polychrome en bois.
    No longer available
    Dim. 87 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #614

    Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.

    Un miroir rectangulaire à encadrement en noyer.
    No longer available
    Dim. 107 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir majordome, encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #794

    Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.

    Un miroir Louis Philippe à encadrement en acajou.
    No longer available
    Dim. 80 x 67 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #293

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.

    Un miroir majordome , encadrement doré. Dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #644

    Een klein barmeubeltje in de vorm van een bierton.

    Un petit meuble de bar sous forme de fût.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #241
    Capodimonte

    “De jager”. Een groep van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Le chasseur”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #757
    Val St. Lambert

    Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.

    Deux vases en cristal, dont un taillé incolore et l’autre vert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #510

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (klein letsel aan wijzerplaat).

    Montre de gousset en or jaune 18 ct. Petit dégât au cadran.
    No longer available
    Dim. 33,73 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #332
    Louis Henno

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Allée”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.

    Une canne en os et bois laqué noir.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #191

    Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.

    Un garçon et une fille et une gerbe de petit bois. Une statue en bronze d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #234
    Simonne Beardswood

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.

    ”Nature morte, fruits et fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘54.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #318

    Grote Delftse blauwe schotel, gemerkt van de Porceleyne fles.

    Un grand plat bleu de Delft, marque Porceleyne Fles.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #296

    Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #711
    Minton, England

    Een lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.

    Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #78

    Een paar gesatineerd glazen lampen met gemarmerde motieven. Frans werk.

    Une paire de lampes en verre satiné, motifs marbrés. Travail français.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More