#192
#69
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#219
Een ronde butlerspiegel in vergulden houten lijst.
Miroir rond de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 90 / 120
#110
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,19 ct.No longer availableDim. 20,63 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#67
Een aardewerken dekselvaas met decor van herten. Op voet.
#147
Een leeuwin van gepatineerd brons op voetstuk van marmer en arduin. Tijdperk art deco.
#475
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
#618
#434
“Reliëf abstract ontwerp moderne woning.” Draagt handtekening Huszaa.
#372
“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#397
Een bronzen Boeddhahoofd. Thailand. Sporen van verguldsel.
#395
Een siercoupe van iriserend meerkleurig Italiaans glas.
#97
Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.
Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.No longer availableDim. 30 x 40 x 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#533
#187Val Saint-Lambert
Un grand vase ovale en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et étiqueté en bas.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 300 / 400