Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vergulden houten spiegel in louis-phillippestijl.

Een vergulden houten spiegel in Louis-Philippestijl.

Miroir en bois doré de style Louis Philippe.
Dim. 140 cm x 90 cm
SKU: 2604220179.
Category: Spiegel.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #179
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #219

    Een ronde butlerspiegel in vergulden houten lijst.

    Miroir rond de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 77 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #69

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #192

    Een trumeau met verguld houten lijst en met lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau avec cadre en bois doré et avec couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 280

Other lots in this auction

  • #289
    Leonard

    “Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Vernisschade in de linker onderhoek.

    "Intérieur". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Vernis endommagé dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #26
    Universal statuary corporation, Chicago.

    Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.

    Vase décoratif en plastique patiné blanc, porté par un ange. Sur une colonne assortie, décorée de guirlandes florales et d'arcs. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 40 + 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #639

    “Privilège”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 50 exemplaren buiten de plaat.

    "Privilège". Une lithographie. Signée et numérotée sur 50 exemplaires hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #459

    “Damesportret.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    "Portrait de dames." Gouache sur papier. Signée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 27 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #59
    Val St. Lambert

    Een Léon Ledru vaasje van blauw kristal, bekleed met opengewerkt verkoperd oplegwerk met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt VSL in de galvanoplastie. Haarscheur in het glas binnenin.

    Un petit vase Léon Ledur en cristal bleu en galvanoplastie représentant des vasques et des oiseaux du paradis d’inspiration Louis XV. Marqué. Cheveu dans le verre à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #128

    “Go-go-danseres”. Een bronzen beeld. Italiaans werk, jaren ‘70.

    "Go-go danseur". Une statuette en bronze. Travail italien, années 1970.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #533

    “Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.

    Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #85
    Val Saint-Lambert

    Een fluitvaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Kopec en genummerd. Met label.

    Vase flûte en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Kopec et numéroté. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #214
    Charles Michel
    Period: 1874 - 1967

    “Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 122 x 84 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #255
    Val Saint-Lambert

    “Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.

    « Zarba II Schotch », six verres à whisky en cristal taillé clair. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #101
    Louis Vuitton

    Een zilverkleurig lederen Mahina handtas. Datacode MB1408.

    Un sac à main Mahina en cuir argenté. Code de données MB1408.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #90

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,89 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,89 ct.
    No longer available
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 1350 / 1450
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More