Similar lots by type
-
#178
Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.No longer availableDim. 210 x 183 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#156
Een groot Engels mahoniehouten bureau-plat met acht laden in de gordel en met kalfslederen blad.
Une grande étagère de bureau en acajou anglais avec huit tiroirs dans la ceinture et dessus en cuir de veau.No longer availableDim. 168 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#211
Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.No longer availableDim. 194 x 74 cmEstimate: € 120/180 -
#116
Een mahoniehouten buffetkast met twee paneeldeuren en een lade. Het blad naar boven toe openklappend met binnenin uitklapbare leggers en kalfslederen blad. De randen over het geheel afgewerkt in gesculpteerde motieven. Slijtage en kleine beschadigingen.
Buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir. Le dessus se replie vers le haut avec des étagères intérieures dépliables et un dessus en cuir de veau. Les bords sont finis dans des motifs sculptés dans l'ensemble. Usure et dommages mineurs .No longer availableDim. 135 x 102 x 52 cmEstimate: € 40/60 -
#186
Een sobere mahoniehouten tweedeursgarderobe.
Une armoire sobre à deux portes en acajou.No longer availableDim. 240 x 164 x 65 cmEstimate: € 100/160 -
#166
Een tweeledig mahoniehouten meubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren. Op te knappen.
Un meuble en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir en bas et deux portes grillagées en haut. Peut être rénové.No longer availableDim. 240 x 140 x 56 cmEstimate: € 40/80 -
#213
Een grote antieke blaasbalg. Met pootje zoadat hij kan gebruikt worden als salontafel.
Un grand soufflet ancien. Avec pied pour pouvoir être utilisé comme table basse.No longer availableDim. 114 x 64 cmEstimate: € 60/100 -
#188
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#126
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#197
Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.
Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#256
Een kleine eikenhouten Lodewijk XVI commode met drie grote en een kleine lade. Vroeg XIXe eeuw.
Petite commode Louis XVI en chêne avec trois grands et un petit tiroir. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 88 x 96 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#206
Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#216
Een eikenhouten bureautafel op balusterpoten met drie laden in de gordel en met kalfslederen blad. Met bijpassende stoel.
Un bureau en chêne sur pieds balustre avec trois tiroirs dans la ceinture et plateau en cuir de veau. Avec chaise assortie.No longer availableDim. 160 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#606
Een rustiek tafeltje met een lade.
Une table rustique avec un tiroir.No longer availableDim. 50 x 76 cmEstimate: € 30/40 -
#198
Een eikenhouten bureau in Mechelse renaissancestijl met zes laden in de gordel.
Un bureau en chêne de style Renaissance avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#176
Een Engelse mahoniehouten linnenpress met onderaan zes laden.
Une presse à linge anglaise en acajou avec six tiroirs en bas.No longer availableDim. 190 x 140 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#203
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#133
Een eikenhouten commode met drie laden. Begin XIXde eeuw.
Commode en chêne à trois tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 92 x 123 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#183
Een lounge chair met ottoman naar model van Eames. Met wit lederen bekleding. Lichte gebruikssporen.
Chaise longue avec pouf d'après le modèle Eames. Revêtement en cuir blanc. Légères traces d'usure.No longer availableEstimate: € 320/400 -
#196
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#201
Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 113 x 114 x 38 cmEstimate: € 50/70 -
#595
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 72 x 140 cmEstimate: € 100/120 -
#246
Een driezitsbank van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Canapé trois places de style Louis XV en noyer sculpté.No longer availableDim. 100 x 200 cmEstimate: € 200/300 -
#182
Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee grote en vier kleine laden en twee gevitreerde deuren in het opzet. Met porseleinen trekkers en benen sleutelgaten.
Buffet en chêne à deux niveaux avec deux grands et quatre petits tiroirs en bas et deux portes vitrifiées en haut. Avec tiroirs en porcelaine et trous de serrure en os.No longer availableDim. 215 x 120 x 53 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#628
Een stereoscoop in originele kist. Compleet.
Un stéréoscope dans son étui d'origine. Complet.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#86
Een gefineerd rond bijzettafeltje met marqueterie en verguld bronsbeslag.
Table d'appoint ronde en placage avec marqueterie et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. Ø: 56 cm h: 74 cmEstimate: € 220/240 -
#2René Huchet
“Le Croisic in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le Croisic en Bretagne . Huile sur toile. Signé”.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#159Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#11
Vier verschillende chocoladevormen van metaal.
Quatre moules à chocolat en métal différents.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#569Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Waterput aan een hoeve”. Gouache op papier. Gesigneerd.
Puits dans une ferme . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 21,5 x 18,5 cmEstimate: € 60/80 -
#674
Een lot van twintig geslepen kristallen glazen, bestaande uit vier rodewijnglazen, drie wittewijnglazen, vier aperitiefglazen en vier champagnecoues, alsook twee glazen met groene kelk en drie met rode kelk.
Un lot de vingt verres en cristal taillé, composé de quatre verres à vin rouge, trois verres à vin blanc, quatre verres à apéritif et quatre coues à champagne, ainsi que deux verres avec un calice vert et trois avec un calice rouge.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#447
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van gegoten plaaster en steengoed. Zonder signatuur.
Créature post-démoniaque . Une image de plâtre moulé et de grès. Sans signature.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120/140 -
#355
Een gotisch eikenhouten koffertje met gesculpteerde briefpanelen in het front. Deels uit de tijd.
Coffre en chêne de style gothique avec des panneaux de lettres sculptés à l'avant. Partiellement d’époque.No longer availableDim. 30 x 47 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#468
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cm 4730 gEstimate: € 100/120 -
#83
Een bronzen bord met een voorstelling van een vechtende draak en een tijger.
Une plaque de bronze représentant un dragon combattant et un tigre.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50/70 -
#243Capodimonte
“Man met bloem en haan”. Een beeldje van meerkleurig Napolitaans porselein. Onderaan gemerkt.
Homme à la fleur et au coq . Une figurine en porcelaine napolitaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 25/35