Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.

Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.

Une table en chêne à allonges de style Henri II.
Dim. 80 x 120 cm
SKU: 2508200276.
Category: Meubel.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #276
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #776

    Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.

    Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #750

    Een paar gebeeldhouwd notenhouten stoelen met gecapitoneerde rug. Op wieltjes (1 manco).

    Paire de chaises en noyer sculpté à dossiers capitonnés. Sur roulettes (1 manque).
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #705

    Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.

    Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #766

    Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.

    Table d’appoint ronde sur pieds courbés.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #730

    Een notenhouten armstoel, bekleed met fluweel. Op wieltjes.

    Fauteuil en noyer recouvert de velours. Sur roulettes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #676

    Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.

    Table à ouvrage en ronce de noyer à tablette abattante.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #756

    Een fraai notenhouten bijzettafeltje op drie poten.

    Jolie table d’appoint en noyer sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #678

    Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.
    No longer available
    Dim. 38 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #715

    Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.

    Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #735

    Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.

    Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.
    No longer available
    Dim. H. 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #687

    Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.

    Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. 98 x 58 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #695

    Een antieke Franse mahoniehouten canapé.

    Canapé ancien en acajou. Travail français.
    No longer available
    Dim. b: 186 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #732

    Een houten hoekkastje met één deur en één lade.

    Petite encoignure ouvrant à une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 105 x 73 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #685

    Een sobere eikenhouten dekenkoffer.

    Coffre à linge en chêne.
    No longer available
    Dim. 73 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #780

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 35 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #760

    Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.

    Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Dim. 42 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #725

    Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.

    Table ovale à abattant et sur roulettes.
    No longer available
    Dim. b: 118 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.

    Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.
    No longer available
    Dim. 138 x 65 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #790

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    No longer available
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #745

    Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.

    Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #369

    Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.

    No longer available
  • #770

    Een notenhouten wandconsole.

    Console en noyer.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #740

    Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.

    Guéridon rond à tablette en onyx portée par des Maenades en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #786

    Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.

    Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #474

    “Rosa Molllissima” & “Rosa turbinata”. Twee reproducties naar Redouté.

    “Rosa Molllissima” et “Rosa turbinata”. Deux reproductions d’après Redouté.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #472
    Aimé

    “De lunch van de roeiers - detail”. Olieverf op doek. Naar een werk van Renoir. Gesigneerd en gedateerd ‘89.

    “Le déjeuner des rameurs - détail”. Huile sur toile. D’après Renoir. Signée et datée ‘89.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #25

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct.

    Bague en or blanc 14 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 2,39 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #440
    Rosskopf & Cie.

    Twee zakhorloges in verzilverd metalen kast. Begin XXe eeuw. Eén in werkende staat, één te reviseren. Met chatelaines. We voegen er twee beschermkasten aan toe.

    Deux montres de gousset en métal argenté. Début du XXe siècle. L’une en état de marche, l’autre à réviser. Avec châtelaines. Nous ajoutons d’eux caisses de protection en métal.
    No longer available
    Dim. Ø: 5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #458

    Een bronzen groepje van een jongen met een speelgoedauto. Gemonogrammeerd.

    Petit groupe en bronze représentant un garçon et son auto de jouet. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #266

    Een commode van fruit- en dennenhout met drie laden. Eerste helft XIXe eeuw.

    Commode en bois fruitier et sapin. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 85 x 114 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #360

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #7

    Vier verschillende kandelaars, waarvan twee gemonteerd als lamp. We voegen er een messingen kandelaars met handvat aan toe.

    Quatre bougeoirs différents dont deux montés en lampe. Et un petit bougeoir à anneau en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 36,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #527

    “Kind met bloem op een Fo-hond”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor.

    Enfant avec fleur sur un chien de Pho. Sculpture en ivoire. Travail chinois début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #524

    Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.

    Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #22

    “Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.

    “Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.
    No longer available
    Dim. 80 x 57 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #125

    Een 14 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct.

    Broche art déco en or blanc et jaune 14 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 17,89 g
    Estimate: € 700 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More