#308Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
#35Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#102Een spiegel in vergulde lijst.
Miroir au cadre doré.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#766Een groen marmeren zuiltje.
Colonnette en marbre vert.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#175Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een in markies geslepen diamant en een briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een smaragd van +- 3 ct.
Chaîne en or blanc 18 K et son pendentif serti d’un diamant taillé en marquise et un brillant ayant un poids total de +- 0,60 ct, ainsi qu’une émeraude de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 800 / 1000 -
#747Een Turks theesetje met verzilverd theepotje en zes glaasjes met ondertasje.
Garniture à thé turque en métal argenté.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#735Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,24 ct. Et de deux saphirs d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#771Een XIXe eeuwse glazen veldfles, bekleed met leder. Bijgevoegd drie antieke rijzweepjes.
#210Een 18 karaats geelgouden hanger in de vorm van een Boeddha bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Un pendentif en or jaune 18 carats en forme de Bouddha serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 700 / 800 -
#779Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
“Cubes”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1-02.No longer availableDim. 70 x 70cmEstimate: € 40 / 60