Other lots in this auction
-
#224Een fraai uitgewerkte vergulde schouwspiegel in Lodewijk-XV-stijl, versierd met bloemen.
Trumeau de style Louis XV joliment sculpté et doré à décor de fleurs.No longer availableDim. 113 x 124 cmEstimate: € 200 / 300 -
#666HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zeven mirhabs.
Carpette de prière nouée main décorée de six mirhab.No longer availableDim. 243 x 183 cmEstimate: € 200 / 240 -
#474“Landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening achteraan ‘Beer’ en 1985.
Paysage . Huile sur toile. Signée au dos de Beer et 1985.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#426Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
Lot de six chaises en acajou (deux modèles, un dossier abîmé). Nous ajoutons une chaise volante recouverte de la même façon.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 200 / 250 -
#105Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 19,13 gEstimate: € 200 / 250 -
#269Een antiek schilderij met voorstelling van een Engels galjoen. Gemaroufleerd doek. In oorspronkelijke lijst. Letsels.
Peinture ancienne représentant un galion anglais. Toile marouflée dans le cadre d’origine. Dégâts.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#92“Dendervallei”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 117/200 buiten de plaat.
Dender Valley . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 117/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#700Een paar porseleinen vazen met meerkleurig decor van bloemen en vogels op kobaltblauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#608Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420 / 480 -
#436Drie handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij twee Nepalese en één Pakistaans.
Trois carpettes en laine. Nouées main. Deux du Népal, une de Pakistan.No longer availableDim. 93 x 94;Estimate: € 50 / 70

