Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.

Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.

Table ovale en noyer aux allonges et sur pieds rainurés.
Dim. 114 x 94 cm
SKU: 2710200736.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #736
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #418

    Een vierdelig Engels koffie- en theestel van tin (Brittania metal). Begin XXe eeuw. Op koperen dienblad. We voegen er een drie-armige kandelaar aan toe.

    Un service à café et à thé anglais de quatre pièces en étain (métal Brittania). Début XXe siècle. Sur plateau en cuivre. Nous ajoutons un chandelier à trois bras.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #89

    “Gloria in excelsis Deo...”. Een gebedstekst in een gotische messingen lijst versierd met gekleurde glazen parels. D.d. 1900.

    Gloria in excelsis Deo ... . Un texte de prière dans un cadre gothique en laiton orné de perles de verre colorées. D.d. 1900.
    No longer available
    Dim. 42 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #668
    Delvaux, Bruxelles

    Een ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.

    Une ceinture en cuir bleu clair, taille 75. Dans un dustbag.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 180
  • #644

    Een cilindervormige bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.

    Lanterne suspendue cylindrique en bronze décorée d'arcs.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #8

    Een lot van vijf verschillende inktpotjes, waarbij één van porselein in de vorm van een stapeltje petit beurre-koekjes, één kristallen met zilveren montuur, één in doosje, één in doosje met zilveren deksel en één van cloisonné op messing (dekseltje los).

    Un lot de cinq encriers différents, un en porcelaine sous la forme d'une pile de biscuits au petit beurre, un cristal avec monture en argent, un dans une boîte, un dans une boîte avec un couvercle en argent et un de cloisonné sur laiton (couvercle desserré).
    No longer available
    Dim. h: 3 - 10 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #482

    “Compositie in zwart en geel”. Inkt en aquarel op papier. Draagt een monogram ‘E.B. en 1960.

    Composition en noir et jaune . Encre et aquarelle sur papier. Monogramme d'ours E.B. et 1960.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #715

    Een Engelse schommelstoel.

    Une chaise berçante anglaise.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #209
    Henri Van Zuylen
    Period: 1860-1941

    “Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.

    ”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.
    No longer available
    Dim. 55 x 78 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #179
    Henri Schouten

    “Voorstelling met engeltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd

    Représentation avec des anges . Huile sur toile. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 50 x 74 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #540

    Een paar ronde bijzettafeltjes in empirestijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blaadjes.

    Une paire de tables d'appoint rondes de style Empire avec des garnitures en bronze doré et des tablettes en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #11
    Val St. Lambert

    Een vierarmige kaarsenhouder van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Bougeoir à quatre bras en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #289

    Een rechthoekige spiegel met houten lijst, versierd met uitgestoken bloemenmotieven.

    Un miroir rectangulaire avec un cadre en bois, décoré de motifs floraux sculptés.
    No longer available
    Dim. 56 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More