#690Twee verschillende schotels van Imariporselein, versierd met bloemendecors.
#271Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#484“Paar composities”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan ‘Del Pezzo’.
Paire de compositions. Huile sur toile. Attribuées aux versos: Del Pezzo.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 500 / 700 -
#98“Deisis”. Messingen reistriptiek.
#254“Scène uit de Kuifje en de Zonnetempel”. Olieverf op paneel.
“Scène de Tintin et le Temple du Soleil”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 122 x 200 cmEstimate: € 120 / 140 -
#657Twee schelpen van meerkleurig Muranoglas.
#771Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#256Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
#580Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#456Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
#30Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,82 ct.No longer availableDim. 6,18 gEstimate: € 600 / 700