Other lots in this auction
-
#314Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Baïonnette française de la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#128“Sint Nicolaas”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
Saint Nicolas . Icône en bronze avec émail bleu clair.No longer availableDim. 26,5 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#630Napoléon III tweedeurs vitrine, ingelegd met geel koper in de geest van Boulle. Letsels aan het koper, barstjes in de zijpanelen. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes Napoléon III incrustée de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Dégâts aux cuivres, fissures dans les côtés. XIXe siècle.No longer availableDim. 136 x 100 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#414Staf De Smedt“De mens grijpt in”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/14 buiten de plaat. Glas gebroken.
“L’homme intervient”. Eau forte. Signée et numérotée 13/14 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#372P. Peelman“Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#397Een drinkende clown van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
Clown buvant en faïence italienne polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121Een albasten lampenvoet in de vorm van een sierkan.
Un pied de lampe en albâtre en forme de pichet décoratif.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#732Een paar driehoekige kandelaars van gedreven messing. Amsterdam, tijdperk art deco.
Paire de candélabres triangulaires en laiton repoussé. Amsterdam, période art déco.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#647Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens en florale motieven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés de signes porte-bonheur et de motifs floraux en bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#726Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#215Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#667Een glazen stolp met negen vlinders.
Une cloche avec neuf papillons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150

