#194R. J. Van Seenus“Stilleven met flessen, brood en appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte avec bouteilles, pain et pommes. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 93 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
#771Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#777Twee boeken: - “De geschiedenis van de Belgische auto” 1980.- “Cars”. 2000.
#43Twee inktstellen, waarbij één van Brussels porselein en één van aardewerk. Het laatste met los dekseltje.
Deux sets d'encriers, un en porcelaine de Bruxelles et un en faïence. Le dernier avec couvercle séparé.No longer availableDim. b: 23 & 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#415BeaucourtEen verzilverd metalen zakhorloge. In een klein houten kastje, ingelegd met verschillende houtsoorten en parelmoer. Met meerdere sleuteltjes.
Une montre de poche en métal argenté. Dans un petit coffret en bois, incrusté de différents bois et de nacre. Avec plusieurs clés.No longer availableDim. 9 x 7 x 6,5 cm (kastje)Estimate: € 100 / 150 -
#319Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.
#379Een serie van zes notenhouten art deco stoelen, geïnspireerd op Régence voorbeelden. Wortelhouten details en groene lederen zittingen.
Suite de six chaises art déco en noyer inspirées par des exemples Régence. Détails en ronce, sièges en cuir vert.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#632Een lot Venetiaans glaswerk, bestaande uit een vaasje en drie presse-papiers met inclusies. Kleine beschadiging aan het vaasje
“Campine idyllique”. Huile sur toile. Signée et datée 21-10-78.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 120 / 200