#246Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer. Onderste deurhengsel manco.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage. Une charnière manque.No longer availableDim. 107 x 111 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#160Twee 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct. en een centrale briljant van +- 0,93 ct.
Deux bagues en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,08 ct. Et un diamant central de + - 0,93 ct.No longer availableDim. 6,19 gEstimate: € 2700 / 2900 -
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. en een centrale briljant van +- 1,01 ct. GSI1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,72 ct. Et un diamant central de + - 1,01 ct. GSI1.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 3200 / 3300 -
#398Notenhouten sokkel.
Un socle en noyer.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#8Een lot van vijf verschillende inktpotjes, waarbij één van porselein in de vorm van een stapeltje petit beurre-koekjes, één kristallen met zilveren montuur, één in doosje, één in doosje met zilveren deksel en één van cloisonné op messing (dekseltje los).
Un lot de cinq encriers différents, un en porcelaine sous la forme d'une pile de biscuits au petit beurre, un cristal avec monture en argent, un dans une boîte, un dans une boîte avec un couvercle en argent et un de cloisonné sur laiton (couvercle desserré).No longer availableDim. h: 3 - 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#3Groepje van veelkleurig biscuit. Italiaans werk.
#100Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
#592Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#461Een kandelaar in de vorm van een bronzen kameel met verzilverde palmbladeren. XIXe eeuw.
Bougeoir en forme de chameau en bronze à feuilles de palmier argentées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#25Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met horoscoop boogschutter.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif horoscope Sagittaire.No longer availableDim. 9,12 gEstimate: € 280 / 350