#250Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,86 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3,86 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#749Een ovale Engelse tafel met kantelbaar blad.
#78“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
Cavalier . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. 60 x 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#592Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#30Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,82 ct.No longer availableDim. 6,18 gEstimate: € 600 / 700 -
#188Boeg van een Sepik prauw van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een krokodillenkop en diverse dieren.
Beaupré d’un proa Sepik en bois sculpté et polychromé en forme de tête de crocodile et d’animaux divers.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#415BeaucourtEen verzilverd metalen zakhorloge. In een klein houten kastje, ingelegd met verschillende houtsoorten en parelmoer. Met meerdere sleuteltjes.
Une montre de poche en métal argenté. Dans un petit coffret en bois, incrusté de différents bois et de nacre. Avec plusieurs clés.No longer availableDim. 9 x 7 x 6,5 cm (kastje)Estimate: € 100 / 150 -
#709Een paar vaasjes van meerkleurig glas in de stijl van Gallé, waarbij één met bloemendecor en het ander met decor van distels.
Paire de petits vases en verre polychrome dans le style de Gallé dont un avec décor floral, l’autre aux chardons.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 60 / 80