Other lots in this auction
-
#245
Een 14 karaats geel gouden ring en een zilveren hanger beide bezet met een amethist, resp. 7 ct en 12 ct.
Bague en or jaune 14 K et pendentif en argent, les deux sertis d’une améthyste (resp. 7 et 12 ct).No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 250/300 -
#186
Een grenen kast met twee deuren en twee laden. Met gebogen kap.
Armoire en chêne clair ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. Dessus en chapeau gendarme. Vers 1900.No longer availableDim. 214 x 130 x 57 cmEstimate: € 20/30 -
#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 67 cmEstimate: € 100/120 -
#726
Een paar gesculpteerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils sculptés de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#455
Glazen designvaas genre Murano met oranje tint.
Vase design en verre dans le genre de Murano de couleur orange.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40/50 -
#544
Een meubeltje van notenhoutfineer met in twee delen openklapbaar front, versierd met inlegwerk en met een lade onderaan. Op metalen voet. Verkleuring en spikkels bovenaan.
Un meuble en placage de noyer avec une façade pliante en deux parties, décoré d'incrustations et d'un tiroir en bas. Sur une base en métal. Décoloration et mouchetures en haut.No longer availableDim. 74 x 70 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#551
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de calligraphie.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/180 -
#679
Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.
Régulateur en bois noirci. Avec balancier et clé.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 80/120 -
#529Janet TrebyPeriod: °1955
“Elysian days 1”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 14/385 buiten de plaat.
“Elysian Days 1”. Sérigraphie. Signée et numérotée 14/385 hors planche.No longer availableDim. 51 x 81 cmEstimate: € 170/250 -
#437
“Muze”. Een beeldje van meerkleurig Parijs’ porselein. XIXe eeuw.
“Muse”. Statuette en porcelaine polychrome de Paris.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#334Emile Van Damme - SylvaPeriod: 1853 - 1935
“Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.
“Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 120/200 -
#458
Een bronzen groepje van een jongen met een speelgoedauto. Gemonogrammeerd.
Petit groupe en bronze représentant un garçon et son auto de jouet. Monogrammé.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 50/80