Similar lots by type
-
#376
Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300/400 -
#843
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/240 -
#516
Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. 97 x 120 x 55 cmEstimate: € 260/400 -
#506
Een buffetkast van gesculpteerd grenenhout met een gevitreerde deur bovenaan, twee laden en twee paneeldeuren onderaan en een spiegel in het midden.
Un buffet en sapin avec une porte vitrée au dessus, deux tiroirs et deux portes en dessous, un miroir au milieu.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#397
Een antieke koffer met gesculpteerd voorpaneel.
Coffre ancien à panneau sculpté.No longer availableDim. l: 144 cmEstimate: € 200/260 -
#566
Een tweeledige eikenhouten buffetkast in Henri II-stijl met bovenaan twee gesculpteerde paneeldeuren met hoornen met fruit en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. De zijkanten afgewerkt met gecanneleerde zuiltjes.
Un buffet en deux parties en chêne, style Henri II, avec au dessus deux portes sculptées avec des cornes et fruits, et en dessous deux portes sous deux tiroirs. Les cotés sont finis avec des colonnes cannelées.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 120/200 -
#456
Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.
Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.No longer availableDim. 101 x 91 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#486
Een commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee grote en twee kleine laden.
Commode de style Louis XVI ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 200/300 -
#366
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#839
Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.
Une table ovale à rallonges. Les pattes sont décorées de motifs acanthes.No longer availableDim. H. 79 x 141 x 112 cmEstimate: € 40/80 -
#216
Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie laden en een lade in de gordel.
Une vitrine en deux parties en chêne, avec en dessous trois tiroirs, et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 228 x 145 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#386
Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.
Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 120/200 -
#556
Een eikenhouten buffetkast met onderaan drie grote laden in het midden en een kleine lade boven een paneeldeur aan de zijkanten. Het opzet met twee gevitreerde deurtjes met glas in lood en centraal twee deurtjes. Het opzet op getorste zuiltjes en met opengewerkte versieringen.
Un buffet en chêne, en dessous trois tiroirs au milieu, un petit tiroir au dessus d’une porte sur les cotés. Le dessus avec deux portes vitrées et deux portes centrales. Décoration de colonnes torsadées.No longer availableDim. 210 x 152 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#416
Een sobere eikenhouten vierdeurskast.
Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.No longer availableDim. 173 x 122 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#496
Een lage eikenhouten buffetkast met twee gesculpteerde paneeldeuren onder twee laden.
Un buffet bas en chêne avec deux portes sculptées en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100/120 -
#396
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.
Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#446
Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. 53 x 120 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#546
Wandconsole van gebronzeerd hout met marmeren blad in Lodewijk XV-stijl.
Une console en bois bronze et tablette en marbre, style Louis XV.No longer availableDim. b: 129 cmEstimate: € 500/550 -
#146
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.
Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 200/240 -
#426
Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.
Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#476
Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.
Coffre en chêne à deux panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 100 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#226
Een buffetkast van gefineerd en deels zwartgelakt hout in Louis Philippestijl met drie laden en drie paneeldeuren.
Un buffet en placage et partiellement en bois laqué noir, style Louis Philippe, avec trois tiroirs et trois portes.No longer availableDim. b: 192 cmEstimate: € 120/200 -
#526
Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren onder twee laden.
Un buffet en chêne avec deux portes en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. 130 x 138 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#206
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#625
Arnolidi VINNI JC, Institutionum imperialium commentarius, Lugduni, 1767, 2 delen. In-quarto, bruine lederen banden.
Arnolidi VINNI JC, Institutionum imperialium commentarius, Lugduni, 1767, 2 parties. In-quarto, reliures en cuir brun.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#458Marklin Ho
Twee verschillende locomotieven genummerd 3111 en 3135. Een Micheline 3123 en een tankwagen Meistermodell, we voegen er vier K rijtuigen aan toe.
Deux locomotives numérotés 3111 et 3135. Une micheline 3132 et une citerne Meistermodell, ainsi que quatre voitures K.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#128
Een zilveren mandje gedecoreerd met takken en bladeren. Gemerkt.
Un panier en argent décor de branches et feuillages. Marque présente.No longer availableDim. 61,92 gEstimate: € 40/60 -
#438Felix Timmermans
‘Boerenpsalm’ . Gesigneerd met kleine schets op binnenblad.
“Boerenpsalm”. Signé et avec petit dessins sur la frontispice.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#776
J.M. DUFOUR, Code criminel avec instructions et formules, Paris, 1808, 2 delen. In-octavo, lederen rug.
J.M. DUFOUR, Code criminel avec instructions et formules, Paris, 1808, 2 parties. In-octavo, le dos en cuir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#432Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Zicht op de St.-Gummaruskerk” Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue sur l’église St.-Gommaire”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 14,5 cmEstimate: € 20/30 -
#212Willem
“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120/180 -
#283Vienna
Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#683
Gevarieerd lot boeken uit de XIX°e eeuw. Bevattende o.a. het complete oeuvre van Lord Byron, vier delen, franstalig. Een biografisch woordenboek van Nederland uit 1886, 2 werken van Cd Busken Huet etc. Gebonden en in goede staat.
Lot varié de livres du XIXe siècle. Comprenant e.a. l’oeuvre complète de Lord Byron en quatre volumes, francophone. Un dictionnaire des Pays-Bas de 1886; deux oeuvres par Busken Huet etc. Bonne reliure, bon état.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#377
Een vaas van beschilderd glas en één van Frans aardewerk, beide gemonteerd als lamp. De tweede onderaan gemerkt.
Un vase en verre peint et un autre en faïence française, les deux montés en lampe et la deuxième avec marque sous la base.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40/50 -
#627
Een waterkom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels en paarden. Onderaan gemerkt.
Un bol à eau en porcelaine chinoise blanche et bleue, avec un décor de chevaux et oiseaux. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 150/200 -
#692Floris Jespers
“Afrikaans damesportret”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Portrait de femme africaine”. Crayon sur papier. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 17,5 x 19 cmEstimate: € 80/120