#170Raymond Weil Geneve
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 1800 / 2500 -
#626
Een houten ronde tafel met centrale poot.
#167
“Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
#307
#663
Achthoekige houten theedoos, 3 partities.
#540
Collier amethist en roze kwarts, een dubbele rij met ingewerkte hanger.
#37
Zes kristallen wijnglazen met een gegraveerd stermotief.
#354
Une potiche de Delft et un vase à couvercle anglais à décor bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 44 & 36 cmEstimate: € 45 / 70 -
#648
#47
Vier antieke hangsloten van smeedijzer. Een ingelegd met been. Drie met sleutel.
#575
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 650 / 700