#53
Een porseleinen vaas met bloemenmotief.
#536
Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
#897
Een lot van vijf kristallen champagnecoupes met gedecoreerde steel.
#846
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#183
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#670
Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
#59L. Goost (?)
“Le donjon de Namur en 1740”. Krijttekening op papier. Gesigneerd.
”Le donjon de Namur en 1740”. Un dessin de craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 66 cmEstimate: € 40/60 -
#388
Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.
#309Petit
“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheurs près du canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 75/100 -
#706Heriz
#511
Une lampe à huile en porcelaine Imari, pied en cuivre et montures, coupe en verre satiné, décor d’oiseaux polychromes.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 50/60 -
#637
Een gevarieerd lot ivoor en been, waarbij een spaarpotje in de vorm van een ton, brievenopeners, stempels, een miniatuurmeubeltje, enz. XIXe eeuw.
Un lot d’ivoire et os, comprenant une tirelire en forme de fût, des coupe-papier, estampes, un meuble miniature, etc. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80/120