Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzameling boeken m.b.t. Antwerpen. O.m. Alfons Swerts-Stock. “Beknopte geschiedenis der Stad Antwerpen”. Ed. Gabriël Devreese 1898. J. Wilms. “Onder Sint-Andriestoren”. De Nederlandsche Boekhandel 1941 (en 1944 met handtekening auteur). Ongeveer 50 stuks.

Een verzameling boeken m.b.t. Antwerpen. O.m. Alfons Swerts-Stock. “Beknopte geschiedenis der Stad Antwerpen”. Ed. Gabriël Devreese 1898. J. Wilms. “Onder Sint-Andriestoren”. De Nederlandsche Boekhandel 1941 (en 1944 met handtekening auteur). Ongeveer 50 stuks.

Collection de livres anciens aux sujets anversois, dont Alfons Swerts-Stock. “Beknopte geschiedenis der Stad Antwerpen”. Ed. Gabriël Devreese 1898. J. Wilms. “Onder Sint-Andriestoren”. De Nederlandsche Boekhandel 1941 (et 1944 avec autographe de l’auteur). ± 50 pièces.
SKU: 2410170673.
Category: Uncategorized.
Auction day: 25 October 2017 19:00
Catalogue #673
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #833

    M. DUPIN, OEuvres de Pothier, Paris, 1825, 11 delen. Recente rode banden.

    M. DUPIN, OEuvres de Pothier, Paris, 1825, 11 volumes. Reliure rouge récente.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #835

    Recueil de droit pénal, Paris, 1941 – 1967. Deels ingebonden in blauw linnen (12 vol.). Enkele jaargangen los.

    Recueil de droit pénal, Paris, 1941 – 1967. Partiellement relié en toile bleue (12 vol.). Qualques années dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #812

    M. MERLIN, Répertoire de jurisprudence, 5ième éd. Bruxelles, 1825, 36 delen

    M. MERLIN, Répertoire de jurisprudence, 5ième éd. Bruxelles, 1825, 36 volumes.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #828

    Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).

    Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #811

    Lot boeken over de moord op John F. Kennedy. Bevattende beschrijvingen, complottheorieën , Fotoboeken , Kranteknipsels, uittreksels uit het dossier van de Warren Commission. etc...

    Lot de livres portant sur la meurtre sur John F. Kennedy. Comprenant des descriptions, des théories de complots, des albums aux photographies, des découpages de journaux, des extraits du dossier de la Commission Warren etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #805

    Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)

    Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #830

    Postzegels in zes albums: - Ijsland, Kanaaleilanden, Isle of Man (Schaubek, weinig gevuld). - Canada (1851-1980)(Abria, matig gevuld). - Losse fardes m.b.t. Zilveren Jubileum Queen Elisabeth (1977). - Great-Britain (1840-1974)(Davo, matig gevuld). - Great-Britain (1840-1973), insteekalbum met vele dubbele. - Jersey (1970-1991) (Excellent, weinig zegels). - Guernesey (1969-1975)(Excellent, weinig zegels).

    Six albums aux timbres-poste: - Islande, Iles Anglo-normandes, Isle of Man (Schaubek, peu rempli). - Canada (1851-1980)(Abria, peu rempli). - Fardes dépareillées concernant le Jubilée d’Argent de Queen Elisabeth (1977). - Great-Britain (1840-1974)(Davo, peu remplis). - Great-Britain (1840-1973), album d’insertion aux doubles. - Jersey (1970-1991) (Excellent, peu de timbres). - Guernesey (1969-1975)(Excellent, peu de timbres).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #815

    Lot boeken over het leven van John F. Kennedy als president. Verschillende portretten in Hardcover. We voegen een cassette met “the wit of Kennedy” toe.

    Lot de livres sur lavie de John F. Kennedy dans son rôle de président. Divers portraits en hardcover. Nous ajoutons une cassette “the wit of Kennedy”.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #814

    Adolphe CHAUVEAU, Journal du droit criminel, Paris, 1835-1858, deel 7 tot en met 30. Bruin lederen rug. In-octo.

    Adolphe CHAUVEAU, Journal du droit criminel, Paris, 1835-1858, partie 7 jusqu’au 30. Dos cuir brun. In-octo.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #824

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #845

    Een ovale mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.

    Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. 73 x 123 cm
    Estimate: € 240 / 340
  • #837

    Lot van 7 rechtskundige werken door G. Schuind (2 delen), J.M. Goedseels, H. Donnedieu de Vabres (2), P. Bouzat, Van Bemmelen (2).

    Lot de 7 livres de droit par G. Schuind (2 volumes), J.M. Goedseels, H. Donnedieu de Vabres (2), P. Bouzat, Van Bemmelen (2).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #808

    Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...

    Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #817

    G. DUTRUC, Le journal du ministère public, Paris, Tome 1 à 36, 1858-1893. In-octavo, lederen rug. In 21 boekdelen.

    G. DUTRUC, Le journal du ministère public, Paris, Tome 1 à 36, 1858-1893. In-octavo, Dos cuir. En 21 volumes.
    No longer available
    Estimate: € 170 / 220
  • #807

    Recueil des lois composant le code civil, Paris, 1803, 8 delen. In-octavo, Lederen rug.

    Recueil des lois composant le code civil, Paris, 1803, 8 volumes. In-octavo, Dos cuir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #821

    Lot boeken rondom de Kennedyfamilie. Bevattende biografieën, belleletterie, fotoboeken dvd’s etc...

    Grand lot de livres concernant la famille Kennedy, comprenant des biographies, des romans, des albums de photos, des dvd etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #818

    Lot boeken over de familie Kennedy, bevattende: Biografieën over de Kennedydynastie, Ted Kennedy, Robert Kennedy, Jacqueline Kennedy-Onassis etc....

    Lot de livres portant sur la famille Kennedy, comprenant des biographies de la dynastie Kennedy, Ted Kennedy, Robert Kennedy, Jacqueline Kennedy-Onassis etc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #822
    Le Patriote Illustré

    Een groot lot ingebonden magazines. Jaargangen 1922 - 1972.

    Grand lot contenant les années 1922 à 1972. Reliures de qualité.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #826

    “Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.

    “Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #810

    Journal des Parquets, Paris, 1886 – 1922. In leder gebonden en enkele losse exemplaren.

    Journal des Parquets, Paris, 1886 – 1922. Reliure cuir et quelques exemplaires dépareillés.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #841

    Een eikenhouten koffer met smeedijzeren monturen.

    Coffre en chêne aux montures en fer forgé.
    No longer available
    Dim. 51 x 49 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #145

    Een 14 karaats gouden en zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Broche en or 14 ct et argent sertie de diamants de taille ancienne au poids total de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 29 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #820

    M. MERLIN, Recueil alphabétique de questions de droit, 4ième Ed.Tarlier, Bruxelles, 1828 e.v., 15 delen. In-octo, lederen rug.

    M. MERLIN, Recueil alphabétique de questions de droit, 4ième Ed.Tarlier, Bruxelles, 1828 et suite, 15 volumes. In-octo, dos cuir.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #406

    Een olmenhouten stoel, om te vormen tot bibliotheektrapje.

    Chaise en orme, formant échelle de bibliothèque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #112
    Alicia Rymovicz

    “Woonwagens”. Een aquarel. Gesigneerd.

    “Roulottes”. Une aquarelle, signée.
    No longer available
    Dim. 28 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #760

    Een reeks van zes aquarellen met betrekking tot Venetiaanse carnavalskledij.

    Une série de six aquarelles en relation avec les vêtements de carnaval de Venise.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #56

    Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.

    Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.
    No longer available
    Dim. 73 x 82 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #739
    Jakob Smits

    “Hoevelandschap met molen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Paysage fermier et moulin à vent”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #450

    “Het boek van het Offer”. Met illustraties van Van Imerseel. Ed. 1938.

    “Le livre du Sacrifice”. Avec des illustrations de Van Imerseel. Ed. 1938.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #63

    Een paar lampen van deels zwartgelakt messing.

    Paire de lampes en laiton partiellement laquées noires.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #311

    Tsjechisch aardewerk. Mandje en vaas.

    Panier et vase en faïence tchécoslovaque.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #661

    Een lot boeken uit de XIXe en vroeg XXe eeuw, waaronder misboeken, boeken over geneeskunde, enz. 15 exemplaren.

    Un lot de livres du XIXième siècle et début XXième siècle, dont des livres de messe, des livres dre médecine, etc. 15 exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #420
    Walt Disney

    Groot lot van het weekblad Donald Duck. Periode jaren 1980. 122 stuks.

    Lot de magazines Donald Duck. Période des années 1980. 122 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #790

    Code pénal ou recueil des principales ordonnances, Paris, 1765. In-octavo, bruine lederen band.

    Code pénal ou recueil des principales ordonnances, Paris, 1765. In-octavo, reliure en cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #432
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Zicht op de St.-Gummaruskerk” Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue sur l’église St.-Gommaire”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 14,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #761
    Boch

    Zwarte, geribde vaas. Gemerkt nr 1330.

    Un vase à rayures noir. Porte la marque n° 1330.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More