Similar lots by type
-
#37510 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#821Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#426HamadanPerzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370MexicoEen halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150 / 250 -
#430Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#806Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#96Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#335EcuadorTwee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#813Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#603Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#455Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#136HerizWollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#736ShirazEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80 / 120 -
#285Peru IlariaEen drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150 / 250 -
#415Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#310Peru IlariaEen slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#629Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#16Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50 / 100 -
#380Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#325Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#598“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#225ChinaEen nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100 / 150 -
#405Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#812Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#732Twee lopers van wandtapijten. Eén XIXe en de andere eind XVIIe eeuw.
Deux couloirs en tapisserie. L’un du XIXe, l’autre fin XVIIe siècle.No longer availableDim. 178 & 90 cmEstimate: € 120 / 150 -
#667Twee longbows.
Deux arcs longs anglais.No longer availableDim. L. 195 & 200 cmEstimate: € 100 / 120 -
#147Aartsengel. Bronzen ontwerp voor een beeld in de stad Sibiu (Roemenië). Te Herstellen.
“Archange”. Modèle en bronze d’une statue pour la ville de Sibiu (Roumanie). A réparer.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#654Een penseellegger van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een vogeltje en granaatappels. Onderaan gemerkt.
Porte-pinceau en porcelaine de Chine polychrome à décor d’un oiseau et des pommes grenats. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#633Een koperen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages op email op de buik. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
Flacon à parfum en cuivre à décor de personnages peints à la main sur émail. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 140 / 160 -
#441Een Afrikaanse reiziger van zwartgelakt recuperatiemetaal, een slavenketting uit Zanzibar, een bronzen armband versierd met een spin, een ebbenhouten bestek voor zes personen met drie extra vorken (niet gebruikt).
“Voyageur africain” en métal de récupération laqué noir, une chaîne d’esclave du Zanzibar, un bracelet en bronze décoré d’une araignée, un couvert en ébène pour six personnes plus trois fourchettes extra (jamais utilisé).No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#740“Landschap met vijver”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à l’étang”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#530Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 700 / 800 -
#703Pendule van diverse soorten marmer. Met sleutel en slinger. Omstreeks 1910.
Pendule en différentes sortes de marbre. Avec clé et balancier. Vers 1910.No longer availableDim. H. 25,5, B. 40,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#781Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.
Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#762Dirk Baksteen“Hoevezicht”. Gewassen pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
“Vue de ferme”. Lavis sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 19,5 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#207SpilliartEen damesbuste van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 650 / 750

