Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzameling schelpen uit Florida. Eiland Sanibel. Met begeleidend boekje.

Een verzameling schelpen uit Florida. Eiland Sanibel. Met begeleidend boekje.

Collection de coquilles de la Floride, Ile de Sanibal. Accompagnée d’un livre explicatif.
Online only
SKU: 2006180035.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #35
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #316
    G. Van Sintjan

    “Interieur met commode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur à la commode”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #169

    Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.

    Une fontaine murale décorée de fleurs polychromes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 114 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12

    Een lot van 14 diverse aardewerken borden.

    Lot de 14 assiettes diverses en faïence.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 28 / 34
  • #119

    “Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.

    “Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #312
    Jos Stokbroekx

    “Domein Bokrijk.” Ets, genummered 10/60, gesigneerd buiten de plaat.

    "Domaine de Bokrijk". Une eau-forte, numérotée 10/60, signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 19 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #107

    Likeurkeldertje met twee karaffen en zes borrelglaasjes.

    Cave à liqueur contenant deux carafes et six gouttes rapportées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 300 / 400
  • #220
    Nymphenburg

    Een porseleinen bordje met geribde vleugel, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en verguld motief.

    Petite assiette en porcelaine à aile aux côtes et décorée de fleurs peintes à la main et de dorures.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #141

    Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.

    Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #287
    Johannes Blaeuw

    “Cadurcium Vernaculé Querci”. Oude ingekleurde kaart.

    “Cadurcium Vernaculé Querci”. Carte ancienne colorée à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #198

    Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.

    Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #144

    Een theepotje en een vaasje op voetjes van meerkleurig aardewerk. Het eerste onderaan gemerkt. Rouen, XIXe eeuw.

    Une théière et un petit vase sur pied en faïence polychrome. Ce premier porte une marque en dessous. Rouen, XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #227
    Royal Dux

    Een asbak van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje bij een mand. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en porcelaine polychrome en forme d’un gamin près d’un panier. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More