Other lots by Wiskemann, Bruxelles
#577
#247
#343
Een tafellamp met een lezende putto van kunsthars zittend op een rots.
A table lamp with a reading Putto in resin sitting on a rock.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 30/50 -
#378
Een geelkoperen weegschaal. Een eendenkop houdt de weegschaal vast.
A yellow copper scale with weights. A duckshaped handle holds the scale.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 40/60 -
#239Jan Bosschaert
Een portfolio met vier gesigneerde en genummerde, 793/800, zeefdrukken van Jan Bosschaert betreffende de reeks Kuifje.
#413Punu
Een gepatineerd uit hout gesculpteerd masker met raffia. Origine Punu, Gabon.
A patinated wooden and raffia sculpted mask. Origin Punu, Gabon.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 75/125 -
#57Amphora, Czechoslovakia
#223
#690
#574Jozef Adriaan Callaerts
“Het Minnewater te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#628
Een mandoline, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italiaans, anno 1908-09.Toegevoegd een niet werkende metalen fluit gemerkt Ch. Mathieu, Paris.
#283
Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.
A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 31 en 22 cmEstimate: € 30/35