#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#77Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
#7Een verzilverde suikerschaal met lepel uit het begin van de 20ste eeuw met de voorstelling van 2 libellen, in zijn originele etui.
A silver plated sugar bowl with spoon from the early 20th century depicting 2 dragonflies, in its original case.No longer availableDim. 6 x 17 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#281WiskemannEen lot van 6 Art Deco Wiskemann serveerschalen en dekselpotten, medio 1930. Bijgevoegd een Wiskemann slede en 2 schaaltjes in schelpvorm.
#613Sheffield CutleryEen verzilverd Sheffield in origineel mahoniehouten etui. 1 vork manco.
#31WiskemannEen Wiskemann koffie en thee servies, bestaande uit koffie, thee -en melkkan, suikerpot en dienblad.
#38Een paar verzilverde candy boxen met dennenappel ornament bovenaan.
A pair of silver-plated candy boxes with pinecone ornament on top.No longer availableDim. 14 x Ø18cmEstimate: € 35 / 40
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#366Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#652P. Loic“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#228KarlsbaderEen 19-delig theeservies, Karlsbader Porzellan Manufaktur, een ondertasje is beschadigd alsook het dopje van het deksel van de theepot is afgebroken en ontbreekt.
#284O. Palman“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#326Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#128Lladro‘Onward’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1742, 460/1000, op houten sokkel.
#526Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#28Een lot van 7 porseleinen wijwatervaten. Waaronder een gedeelte Brussels porselein.
A lot of 7 porcelain holy water basins. Including some Brussels porcelain.No longer availableEstimate: € 70 / 80