Similar lots by type
-
#323
Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit twee kandelaars in de vorm van Korinthische zuilen, een sauskom, een stolp, een coupe, twee eierdopjes en twee mandjes.
Lot varié de métal argenté comprenant deux bougeoirs en forme de colonnes corinthiennes, une saucière, un globe, une coupe, deux coquetiers et deux paniers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#343Christofle
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, een taartschotel en een grote serveerschaal. Allen gemerkt en de eerste twee in origineel etui.
Lot de métal argenté, comprenant une cafetière, un plat à tarte et un plateau. Marques sur chaque pièce et les deux premiers dans leurs étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#838
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#38Christofle
Een lot van vijf verzilverd metalen verzamelstukken, ontworpen door Christian Lacroix. Allen gemerkt.
Lot de cinq pièces de collection en métal argenté dessinées par Christian Lacroix. Avec marques.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#763
Een lot van drie stolpen van verzilverd metaal in diverse stijlen.
Trois cloches de service en métal argenté. Différents styles. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#781
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een bain-marie, een eivormige schaal met roldeksel, drie groenteschalen, twee kleine presenteerschaaltjes, drie dekselschalen en een terrine.
Lot de métal argenté comprenant un bain-marie, un plat ovoïde couvert, trois légumiers, deux petits présentoirs, trois plats couverts et une terrine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#214
“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100/140 -
#33
Een siervaasje van email champlevé op geel koper, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Chinees werk.
Vase en émail champlevé sur cuivre jaune décoré de fleurs et de papillons. Travail chinois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#658
Een driedelig schouwgarnituur van roze marmer en geel koper, bestaande uit een pendule in de vorm van een Griekse tempel en twee kleine cassolettes.
Garniture de cheminée en marbre rose et cuivre jaune, comprenant une pendule en forme de temple grec et de deux petites cassolettes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#333Alessi
Een koffiestel, bestaande uit een kan, een melkpot en een suikerpot van verzilverd metaal en hout. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait et un sucrier en métal argenté et bois. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#588
Een Chinees kommetje van meerkleurig email op roodkoper, versierd met feniksen op de binnenkant en ooievaars op de buitenkant.
Petit bol chinois en émail polychrome sur cuivre rouge. Décor de phénix à l’intérieur et de cigognes à l’extérieur.No longer availableDim. Ø 15,5 cmEstimate: € 120/150 -
#278
Twee verschillende dienbladen van verzilverd metaal in barokke stijl.
Deux plateaux de service en métal argenté de style baroque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#137
Een doosje van gedreven verzilverd metaal met volkse taferelen in reliëf.
Petite boîte en métal argenté repoussé à décor de scènes populaires en relief.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#67Christofle
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig bestek, twee servetringen, een kandelaar, twee solifiore’s en een zandloper. Allen gemerkt.
Lot de métal argenté comprenant un couvert quatre pièces, deux anneaux à serviettes, un candélabre, deux soliflores et un sablier. Avec marques.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#423Isabel Cabanillas
Een lot van acht verzilverd metalen fotokaders in etui.
Lot de huit cadres à photographies en métal argenté. Dans un étui.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#267
Een scheepsklok met messingen kast.
Horloge de bateau en laiton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#806
Een haardscherm en toebehoren van gedreven geel koper met afbeeldingen van een edel koppel, geflankeerd door allegorieën op de beeldende kunsten.
Encadrement de cheminée en laiton repoussé décoré d’un couple noble flanqué d’allégories sur les arts.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#821
Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.
Lampe de Dieu en cuivre jaune décorée d’angelots.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200 -
#34Knoppe
“Moeder met kroost in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et ses enfants dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#276
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 315 x 214 cmEstimate: € 80/120 -
#237
Steky model III, vintage spy camera met Stekinar Anastigmat 1:3.5 / 25mm lens. Met bijpassend lederen foedraal.
Steky modèle III, vintage spy camera avec Stekinar Anastigmat 1:3.5 / 25mm lentille. Dans son petit étui en cuir brun.No longer availableDim. H 6,5 cmEstimate: € 220/240 -
#114
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#22
“Stilleven met kruik en appels”. Olieverf op paneel. Griekse school.
“Nature morte à la cruche et aux pommes”. Huile sur panneau. Ecole grecque.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#73
Een paar schenkkannen van geslepen kristal met verzilverde monturen.
Paire de verseuses en cristal taillé aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 31 & 24 cmEstimate: € 40/60 -
#606
Een Engelse klapsecretaire van mahoniehout met vier laden en ivoren sleutelgaten. Tijdperk George III.
Secrétaire à abattant en acajou ouvrant à quatre tiroirs aux entrées de serrure en ivoire. Angleterre, époque George III.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#592
“Geabstraheerd dorpszicht”. Olieverf op doek.
“Vue de village abstraite”. Huile sur toile.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 200/220 -
#493Lladro
“De Heilige familie”. Een driedelig setje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
“La Sainte Famille”. Garniture trois pièces en porcelaine polychrome. Marque et boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#757
Een staande Boeddha van goudgepatineerd brons.
Bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150 -
#326
Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
Carpette Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 187 x 128 cmEstimate: € 30/50