Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.

Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.

Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.
SKU: 2908170810.
Category: Verlichting.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #810
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #588

    Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.

    Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #193

    Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een naakte vrouwenfiguur.

    Deux chandeliers en style Art Deco en bronze et à quatre bras, portés par des femmes nues.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #819

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #801

    Een koperen buitenlantaarn.

    Lanterne de jardin en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #470

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.

    Un petit lustre style Art Déco en métal chromé à cinq bras avec abats jours en verre hexagonales.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #497

    Een vaas van blauw en wit porselein met koperen monturen, gemonteerd als lamp.

    Vase en porcelaine bleue et blanche aux montures en cuivre monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #807

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #804

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #361

    Een paar appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met drie lichtpunten. XXe eeuw.

    Paire d’appliques en bronze doré de style Louis XV à trois lumières. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #808

    Een luchter van Venetiaans glas.

    Lampadaire en verre de Venise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #816

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #362

    Paar olielampen van opaalglas, met glazen lampenkappen (1 vervangen) en lampglas. Begin XXste eeuw.

    Deux lampes à huile en verre opale avec abats jours en verre (dont un abat jour à été remplacé) Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #490

    Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

    Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #814

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #158

    Een girandole van verguld brons met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan

    Une girandole en bronze doré à huit bras, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #817

    Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.

    Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #565

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #367

    Een lampvoet van donkergepatineerd brons in de vorm van een olifant bij een boom.

    Un pied de lampe en bronze patiné représentant un éléphant et un arbre.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364
    Carrelli

    Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #809

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #510

    Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

    Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 220 / 280

Other lots in this auction

  • #317
    Le Castel

    Een kartelklokje van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met bloemen.

    Petite pendule en bois polychrome et doré à décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #386

    Een notenhouten kerkstoel met rieten zit; Tijdperk Napoleon III.

    Prie-dieu en noyer à siège cannée. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #390

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,25 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #74
    H. De Vriendt

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue sur Bruges”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42
    Bogaerts

    “Viooltjes”. Olieverf op paneel. Achteraan gesigneerd en met opdracht.

    “Violettes”. Huile sur panneau. Signé au verso et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #689
    Reno

    “Tangram A, B, C & D”. Vier moderne werken. Acryl op board. Gesigneerd en gedateerd 2005.

    “Tangram A, B, C et D”. Quatre oeuvres modernes. Acrylique sur carton. Signés et datés 2005.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #369

    “Buildrager”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkeltje.

    “Porteur”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. H: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #186

    “Heilige Maria met kind. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.

    “Vierge à l’enfant”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 54 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #101
    Gouda

    Een pot en een schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Gemerkt.

    Pot et plat en faïence polychrome décorés de fleurs. Avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø; 20 & 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #322

    “Hoevezicht” & “Staand naakt”. Twee potloodtekeningen op papier. De tweede gesigneerd ‘Frans Claessens’.

    “Vue de ferme” et “Nu debout”. Deux dessins en crayon sur papier. Le deuxième signé Frans Claessens.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 & 50 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #738

    Een schotel van blauw en wit porselein met een decor van een vaas en bloemen. Randschilfer. Chinees werk.

    Plat en porcelaine bleue et blanche à décor d’un vase et de fleurs. Travail chinois. Grand éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #319

    “Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. & Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. Een kleurenets en een aquarel op papier.

    “Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More