Other lots by Christofle
#375
Een sobere eikenhouten hallbank. XIXe eeuw.
#674CT. Degousee
Een staande klok met eikenhouten kast. XVIIIe eeuw.
#122Hubert Coeck
”Vue sur le vieux bac de Niel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#848
Un lot de livres portant sur l’art:- Walter ponsaert Wit Zwart, 1991.- “Bewth - 15 onvoltooiden in foto” - Roeland Fossen. 2003.- “Associaties”. Camiel Van Breedam. Museum Tervuren, 1999.- “Maria Talaga” - Jan Fonce. Ed. Formart, 1990.- “Bob Bossche” - Remi De Cnodder. Ed. Adfrytising, 1994.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#288
#386
Een reeks van zes sobere houten eetkamerstoelen.
Une série de six chaises de salle à manger sobre.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#572
”Boulevard russe”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Pavel’.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
#10
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#658
Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#63
Een driedelig toiletstelletje van Luiks glas. XIXe eeuw.
Une garniture de toilette en trois pièces en verre de Liège. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60