Other lots by Christofle
#387Een oude bloeddrukmeter in metalen doos.
#605Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
#14Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Pêcheurs au repos”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
#89Charles Melikoff“Gitane”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
#622Tom De Witte“Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#903Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#261Swarovski“Harlekijn”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2001. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
#889Een paar koperen bijzettafeltjes.
#708“Moeder met zogende kroost”. Een Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois: “Mère allaitant ses enfants”.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120