Similar lots by type
-
#253Christofle, ParisEen verzilverd metalen bestek voor twaalf personen in ménagère.
Couvert en métal argenté, pour douze personnes. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#291Een vierdelig koffie en theestel van zilver met getorste ribben en met houten handvatten. Het bijgevoegd dienblad is van verzilverd metaal.
Garniture à café et à thé en argent décorée de côtes torses. Manches en bois. Présentée sur un plateau en métal argenté.No longer availableDim. h: 14 - 29 cm 2430 gEstimate: € 800 / 1000 -
#47Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een fruitschaal, een rechthoekige schotel, twee siervaasjes, twee ovalen schoteltjes, twee kometjes, twee theezeefjes met onderleggertjes en een asbakje, twee etuis met dessertmessen en -vorkjes en een suikertang.
Lot de métal argenté comprenant une coupe à fruits, un plat rectangulaire, deux vases décoratifs, deux plats ovales, deux bols, deux passoires à thé avec soucoupes, un cendrier, deux étuis aux couteaux et fourchettes à dessert et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#810Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
Grand candélabre anglais en metal argenté à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#583Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor floraal decor met gelukstekens.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#417Een lot oude soldatenboekjes, mobilisatieboekjes, enz.
Lot de livres de soldats anciens, des livrets de mobilisation etc.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#221Een paar lampenvoeten in de vorm van bronzen plaquettes met een gestileerd reliëfdecor van muzikanten. Zonder kappen.
Paire de pieds de lampe formés de plaquettes en bronze représentant des musiciens stylisés. Sans abat-jour.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 330 / 400 -
#554Een Belgische tschako, periode 1893 - 1914
Shako belge, période 1893-1914.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#645Een 18 karaats geel gouden ring bezet met zes briljantjes en twee robijntjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de six brillants et de deux rubis d'un poids combiné de + - 0,14 ct.No longer availableDim. 2,27 gEstimate: € 200 / 300 -
#778Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.No longer availableDim. 186 x 104 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#444“Bloemen”. Gouache op papier. Draagt handtekening en datering 1964.
“Fleurs”. Gouache sur papier. Porte une signature et la date 1964.No longer availableDim. 34,5 x 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#142Médard II TytgatPeriod: 1916 - 1997“Zicht op Damme”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Vue sur Damme”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#34Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#360J.Vandenheuvel BruxellesEen 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met twee sleutels.
Une montre de poche gravée en or jaune 18 carats avec deux clés.No longer availableDim. 33,34 gEstimate: € 450 / 550 -
#48HerfordEen groepje van meerkleurig Duits porselein in de vorm van een koppeltje met bloemenmand. Gemerkt.
Petit couple au panier fleuri en porcelaine polychrome allemande. Avec marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#579Een vilten kepie van de Artillerie van de Belgische burgerwacht, model 1868.
Képi de l’artillerie civile belge, modèle 1868.No longer availableEstimate: € 80 / 120


