Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.

Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.

Un seau à glace en métal argenté et six sous-plats.
Dim. Ø: 18 - 28 cm
SKU: 2604220291.
Category: Verzilverd.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #197
    Alpaca

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.

    Couverts en métal argenté élaborés dans sa ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #247

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee verschillende dienbladen, een schaal met glazen recipiënt en een kleine terrine met lepel.

    Lot en métal argenté, composé de deux plateaux différents, d'un bol avec récipient en verre et d'une petite soupière avec cuillère.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #41

    Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.

    Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #343

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer, een cocktailshaker en zes champagnefluiten.

    Lot en métal argenté, composé d'un seau à champagne, d'un shaker et de six flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #652
    Marc Vosch
    Period: 1947 - 1989

    “La Foule”. Een kleuren ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "La Foule". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 32 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #146

    Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

    Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 197 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #590

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.
    No longer available
    Dim. 3,97 g
    Estimate: € 700 / 750
  • #27

    Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.

    Deux tailles différentes, une en cristal bleu et une en cristal rouge.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #11
    Alka Kunst Bavaria

    “De Ganzenvanger”. Groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.

    “Le ramasseur d’oies”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #470

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 6,07 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #399

    Een handgeschilderde Ottomaanse scène. Gouache. In ingelegd kadertje.

    Une scène ottomane peinte à la main. Gouache. Cadre incrusté.
    No longer available
    Dim. 8 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #336

    Een mahoniehouten scherm met bloemendecor van naaldwerk.

    Paravent en acajou à décor floral brodé à l'aiguille.
    No longer available
    Dim. 105 x 69 cm
    Estimate: € 10 / 120
  • #90

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,89 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,89 ct.
    No longer available
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 1350 / 1450
  • #426
    Louis de Poortere

    Kadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.

    Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 330 x 250 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #314
    Roger Hebbelinck

    “Hoeve langs een kanaal”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 249/300.

    "Ferme au bord d'un canal". Une lithographie. Signée et numérotée 249/300
    No longer available
    Dim. 31 cm x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105
    Val Saint-Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.

    Deux vases en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas. Le plus grand monté en lampe.
    No longer available
    Dim. H. 27 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More