Similar lots by type
-
#197AlpacaEen uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
Couverts en métal argenté élaborés dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#247Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee verschillende dienbladen, een schaal met glazen recipiënt en een kleine terrine met lepel.
Lot en métal argenté, composé de deux plateaux différents, d'un bol avec récipient en verre et d'une petite soupière avec cuillère.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#343Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer, een cocktailshaker en zes champagnefluiten.
Lot en métal argenté, composé d'un seau à champagne, d'un shaker et de six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#316Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#652Marc VoschPeriod: 1947 - 1989“La Foule”. Een kleuren ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"La Foule". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 32 cm x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#146Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#590Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 700 / 750 -
#27Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.
Deux tailles différentes, une en cristal bleu et une en cristal rouge.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#11Alka Kunst Bavaria“De Ganzenvanger”. Groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Le ramasseur d’oies”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#470Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 6,07 gEstimate: € 200 / 300 -
#399Een handgeschilderde Ottomaanse scène. Gouache. In ingelegd kadertje.
Une scène ottomane peinte à la main. Gouache. Cadre incrusté.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 50 / 80 -
#336Een mahoniehouten scherm met bloemendecor van naaldwerk.
Paravent en acajou à décor floral brodé à l'aiguille.No longer availableDim. 105 x 69 cmEstimate: € 10 / 120 -
#90Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,89 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,89 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#426Louis de PoortereKadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314Roger Hebbelinck“Hoeve langs een kanaal”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 249/300.
"Ferme au bord d'un canal". Une lithographie. Signée et numérotée 249/300No longer availableDim. 31 cm x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Val Saint-LambertTwee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.
Deux vases en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas. Le plus grand monté en lampe.No longer availableDim. H. 27 & 20 cmEstimate: € 100 / 150

