Similar lots by type
-
#506Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. 100 x130 x 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#297Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
Un refroidisseur à vin en métal argenté pour deux bouteilles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 140 / 160 -
#341AlessiEen inoxen ijsemmer. Gemerkt.
Un seau à glace en acier inoxydable. Marqué.No longer availableDim. Ø: 20 cm h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een broodmandje van Gallia (Christofle) en twee uit twee delen opgebouwde kandelaars.
Un lot de métal argenté, composé d'une corbeille à pain de Gallia (Christofle) et de deux bougeoirs construits en deux parties.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Een vierdelig verzilverd metalen koffie- en theestel. Tijdperk belle-epoque.
Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#328Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel, een dienblad en een schotel op voet met handvat.
Un lot en métal argenté, composé d'un service à café et thé trois pièces, d'un plateau et d'une soucoupe sur pied avec anse.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#340Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 300 / 400 -
#436Een gemarqueteerd zevenladenkastje in Lodewijk XV-stijl. Met marmeren blad.
Un meuble à sept tiroirs marqueté de style Louis XV. Avec dessus en marbre.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#533Een verguld bronzen luchter met vier lichtarmen, versierd met ramskoppen en met gesatineerde glazen kapjes en geslepen centrale coupe.
Lustre en bronze doré à quatre bras de lumière, décoré de têtes de bélier et d'abat-jour en verre satiné et coupe centrale découpée.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#122Charles CoumontPeriod: 1822-1889“Het opladen van het hooi”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Recharger le foin”. Huile sur panneau. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 500 / 700 -
#32Een reeks van drie ingekaderde jachtprenten.
Une série de trois estampes de chasse encadrées.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#463Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150 / 180 -
#549Een barokke godslamp van gedreven geel koper. Versierd met drie gevleugelde engelenkopjes.
Une lampe de dieu baroque en laiton martelé. Décorée de trois têtes d'ange ailé.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390Plateelbakkerij Zuid-HollandEen kalebasvaas van meerkleurig geglazuurd Gouds plateel met decor ‘Unique’. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en poterie Gouda émaillée multicolore avec le décor 'Unique'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#600BachtiarEen Oosters karpet met een tuinmotief met dieren.
Un tapis oriental avec un motif de jardin avec des animaux.No longer availableDim. 152 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#188Een rijkelijk uitgewerkte eikenhouten beeldenkast met onderaan twee paneeldeuren met bloemen en muzikanten, geflankeerd door personages. In de gordel twee laden met musicerende engeltjes en fabeldieren, geflankeerd door leeuwenkoppen met ringen. Bovenaan een opzet met twee paneeldeurtjes met engelenkopjes, geflankeerd door personages met bloemen en vogels. De kap versierd met vogels, bloemen en engelenkopjes en gedragen door vier beelden. Naar de XVIIe eeuw.
Un meuble aux sculptures, dite beeldenkast en chêne richement élaboré avec deux portes à panneaux avec des fleurs et des musiciens en bas, flanqué de personnages. Dans la ceinture deux tiroirs avec des anges musiciens et des créatures mythiques, flanqué de têtes de lion avec anneaux. Au sommet une pièce jointe avec deux portes à panneaux avec des têtes d'anges, flanquée de figures avec des fleurs et des oiseaux. Le capot décoré d'oiseaux, de fleurs et de têtes d'anges et soutenu par quatre statu(..)No longer availableDim. 234 x 163 x 72 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#495Een Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 400 x 292 cmEstimate: € 120 / 200 -
#628PhilipsEen oude radio in bakelieten kast. Jaren ‘40.
Une vieille radio dans un étui en bakélite. Années 1940.No longer availableDim. 28 x 42 x 20 cmEstimate: € 40 / 50

