Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd metalen luchter met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.

Een verzilverd metalen luchter met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.

Lustre en métal argenté à huit lumières et aux pendeloques en cristal.
Dim. h: 90 cm
SKU: 2405160622.
Category: Verlichting.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #622
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #465

    Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.

    Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #748

    Twee verschillende olielampen met groen glazen reservoir, waarvan één op onyxen voet en een versierd met een bronzen meisje.

    Deux lampes à huile aux réservoirs en verre vert, l’une sur colonnette en onyx, l’autre portée par une fillette en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 41 & 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een metalen luchter met acht lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Lustre en métal à huit lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #462

    Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.

    Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #690

    Een bronzen luchter in barokke stijl.

    Lustre en bronze de style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #685

    Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.

    Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #781

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #742

    Een koperen luchter met acht lichtpunten.

    Lustre en cuivre à huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #790

    Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.

    Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #692

    Een luchter van verguld brons met een centrale coupe en drie lichtpunten, gedragen door engeltjes. Omstreeks 1900.

    Lustre en bronze doré à coupe centrale et à trois lumières portées par des angelots. Vers 1900..
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #731

    Een geelkoperen trompet, gemonteerd als lampenvoet.

    Trompette en laiton, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #703

    Een schemerlamp van brons met een kap van glas en lood en een lampenvoet, versierd met landschapsdecors van glasmozaïek.

    Lampadaire en bronze et pâte de verre. Décor paysages en vitraux.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #108

    Een schelp op bronzen voetstukje met een camaïeudecor, gemonteerd als schemerlampje.

    Coquille sculptée en camée et montée en lampe sur base en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #673

    Een staande lamp in de vorm van twee putti in barokke stijl van verguld kunststof.

    Pied de lampe en forme de deux putti baroques en plastique doré.
    No longer available
    Dim. h: 126 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #292

    Een lot olielampen, waarvan twee van porselein, twee van opaalglas en één van glas. We voegen er een lamp van geïriseerd glas met een bloemendecor en een kap van opaalglas aan toe.

    Lot de lampes à huile dont deux en porcelaine, deux en opaline et une en verre. Nous ajoutons une lampe en verre irisé à décor de fleurs et un abat-jour en opaline.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #681

    Drie paar messingen kandelaars. Eén paar met dubbel getorste schacht (H. 30,5 cm), één paar met rechte schacht en ovale voet (H. 23 cm) en één paar in Régencestijl met gechantourneerde voet (H. 22 cm).

    Trois paires de candélabres en laiton. Une paire à double torse (H. 30,5 cm), une paire à tige droite et pied ovale (H. 23 cm). et une paire de style Régence au pied chantourné (H. 22 cm).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #733
    E. Bacon & Co., Grimsey

    Een scheepslantaarn van rood en geel koper. Gemerkt.

    Lanterne de bateau en cuivre rouge et laiton. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #424

    Een luchter met drie dubbele lichtpunten van geel koper in de vorm van rozenranken met een albasten coupe.

    Lustre à trois double lumières en cuivre jaune en forme de guirlandes de roses et à coupe centrale en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #470

    Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.

    Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal sur trois niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #629

    Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.

    Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #700

    Een zesarmig luchtertje van metaal met kristallen pendeloques.

    Petit lustre à six branches en métal et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #624

    Een luchter van goudgepatineerd koper met acht lichtpunten en versierd met vliegende draken.

    Lustre en cuivre doré à huit lumières et décoré de dragons volants.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #701

    Twee geelkoperen appliques in empirestijl in de vorm van een zwaan.

    Deux appliques en cuivre jaune de style Empire. En forme de cygnes.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #606

    Gietijzeren kerkkandelaar met drie lichtpunten.

    Candélabre d’église en fonte à trois lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #661

    Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.

    Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #502
    Frans Nielsen

    “Prismatische variaties c”. Zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 74 en gedateerd ‘81.

    “Variations prismatiques c”. Sérigraphie. Signée, numérotée 74 et datée 81.
    No longer available
    Dim. 48 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666

    Chinese armstoel van rijkelijk gebeeldhouwd hardhout, versierd met drakenmotief.

    Fauteuil chinois en bois de fer richement sculpté décoré de dragons.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #283

    “Ballerina”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus.

    “Ballerine”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #194

    Een eikenhouten eendeurskast met gemoulureerde panelen. XIXe eeuw.

    Meuble à une porte en chêne aux panneaux moulurés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 176 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697
    Franklin Mint

    “Mercedes 300 SL” & “Volkswagen Beetle”. Twee schaalmodellen.

    “Mercedes 300 SL” et “Volkswagen Cochinelle”. Deux modèles de voitures.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #313

    Twee kruiken en een oorvaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.

    Deux cruches et un vase à deux anses en pâte de verre polychrome dans le goût de Murano.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Het Oude en het Nieuwe testament . Twee boeken in lederen band, met gravures geïllustreerd. Vroeg XVIIIe eeuw.

    L’Ancien et le Nouveau Testament. Deux livres reliés en cuir illustrés de gravures. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
  • #361
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 180° / 240
  • #278
    Boch La Louvière

    Een aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor. Tijdperk Art deco. Onderaan gemerkt. Model D1049.

    Vase en faïence à décor polychrome de fleurs. Epoque art déco. Marque sous la base. Modèle D1049.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #785

    Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.

    Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #77

    Een aardewerken vaas, versierd met hulstbladeren in reliëf in een fries. Tijdperk art deco.

    Vase en faïence décoré d’une frise de feuilles de houx en relief. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More