#194Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Lente ‘62’.
#401“Moeder en kind” & “Pijproker”. Een Afrikaanse bronzen beeldjes.
#635Luchter van blauw en wit porselein en metaal, met zes lichtarmen.
#475Drie zilveren schotels met geäccoleerde rand. Tsjechoslowaakse importkeur. 800‰. 1949 - 1962. 1400 gram.
Trois plats en argent avec un bord assorti. Poinçon d'importation tchécoslovaque. 800 ‰. 1949 - 1962. 1400 grammes.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 600 / 750 -
#373Een antiek stenen Boeddhahoofdje op voetstukje van masoniet.
#200Een 18 K geelgouden ring bezet met een yellow fancy diamant markies cut van 1,21 ct. VVS2. Met ALGT certificaat.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant jaune fantaisie taille marquis de 1,21 ct. VVS2. Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 3600 / 3800 -
#640Een gietijzeren wandfontein.
#88“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
#616Een gebeeldhouwde Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
#448Een Boeddha van rood en geel koper.
Un Bouddha de cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60