Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverd metalen sigaretendoos.
Een verzilverd metalen sigaretendoos.
State Express Cigarettes.

Een verzilverd metalen sigarettendoos.

Une boîte à cigarettes en métal argenté.
Dim. 12x 17 cm
SKU: 2501220333.
Category: Verzilverd.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #607

    Twee paar kandelaars van verzilverd metaal. We voegen er een domper aan toe.

    Deux paires de bougeoirs en métal argenté. Nous ajoutons un éteignoir.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #343

    Een verzilverd metalen cakebestekje voor twaalf personen. Enkele heften van de messen terug te bevestigen. In etui.

    Couverts à gâteaux en métal argenté pour douze personnes. Certains manches des couteaux doivent être rattachés. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #67

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Deens werk. Zilverlaag grotendeels verdwenen.

    Service à thé et café en métal argenté comprenant quatre pièces sur un plateau. Travail danois. L’argenterie a en grande partie disparu.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #88

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad.

    Service à thé et café 4 pièces en métal argenté avec anses en bois. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #57
    Charrell

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Service à thé et café en métal argenté 4 pièces sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #238
    Christofle, Paris

    Een driedelig kofiiestel van verzilverd metaal op bijbehorend dienblad uit de collectie Malmaison.

    Service à café trois pièces en métal argenté sur plateau assorti de la collection Malmaison.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #368

    Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.

    Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø:23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #455

    “Werkers op de rijstvelden”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    Ouvriers dans les rizières. Huile sur toile. Pas clairement signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #355

    “Personages in een landschap met brandende zon”. Olieverf op doek. In de stijl van Gust. De Smet. Met consignatiesticker van een eerdere veiling op de achterkant. Kleine restauratie en beschadiging.

    “Personnages dans un paysage avec un soleil brûlant”. Huile sur toile. Dans le style de Gust. De Smet. Avec autocollant de consignation d'une vente aux enchères antérieure au verso. Restauration et dommages mineurs.
    No longer available
    Dim. 71 x 54 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #567
    Feltmann, Weiden

    Een servies van Beiers porselein, versierd met vergulde rand, bestaande uit een grote en een kleine terrine, een grote ronde schotel, een slakom, 12 diepe, 12 platte en 12 dessertbordjes, 18 ondertassen en 17 kopjes (Eén met barst). Bijgevoegd 9 kopjes en 12 ondertassen van Winterling. Alles gemerkt onderaan.

    Service en porcelaine bavaroise, orné d'un rebord doré, comprenant une grande et une petite terrine, un grand plat rond, un saladier, 12 assiettes creuses, 12 plates et 12 à dessert, 18 soucoupes et 17 tasses (une avec fêlure). Ajoutées 9 tasses Winterling et 12 soucoupes. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #63

    Albasten siercoupe.

    Coupe décorative en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #482

    “Muziek”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd ‘02.

    “Musique”. Une sérigraphie. Signée et datée '02.
    No longer available
    Dim. 55 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574
    W.T. Davey
    Period: 1818 - 1890

    “The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Een print van een kleurengravure. Naar een werk van Will Barraud.

    “The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Une impression d'une gravure en couleur. D'après une oeuvre de Will Barraud.
    No longer available
    Dim. 56 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #646

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 135 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #48
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele randschilfers.

    Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques éclats au bord.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #466

    Een gefineerd buffet (45 x 120 x 240 cm) met vijf deuren en vijf laden en met bijpassende tafel (73 x 110 x 200 cm).

    Buffet en placage à cinq portes et cinq tiroirs avec table assortie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #680

    Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,61 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #65
    Maioliche Deruta

    Een coupe van meerkleurig majolica met acantusbladvormige handvaten en versierd met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Coupe en faïence multicolore à anses en forme de feuille d'acanthe et ornée d'un décor multicolore et doré. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 44 x 20 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More