Similar lots by type
-
#328Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel, een dienblad en een schotel op voet met handvat.
Un lot en métal argenté, composé d'un service à café et thé trois pièces, d'un plateau et d'une soucoupe sur pied avec anse.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#341AlessiEen inoxen ijsemmer. Gemerkt.
Un seau à glace en acier inoxydable. Marqué.No longer availableDim. Ø: 20 cm h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een broodmandje van Gallia (Christofle) en twee uit twee delen opgebouwde kandelaars.
Un lot de métal argenté, composé d'une corbeille à pain de Gallia (Christofle) et de deux bougeoirs construits en deux parties.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Een vierdelig verzilverd metalen koffie- en theestel. Tijdperk belle-epoque.
Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#311AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#506Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. 100 x130 x 65 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#241Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.
Une paire d'appliques en plastique patiné foncé avec des abat-jour roses en forme de fleur, portées par des putti.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#34“Paard”. Potlood en aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘E. Verboeckhoven’.
“Cheval”. Crayon et aquarelle sur papier. Porte une signature 'E. Verboeckhoven'.No longer availableDim. 24,5 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#326Een houten wolspoel. Onderaan gedateerd 1846.
Une bobine de laine en bois. Datée en bas 1846.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 25 / 35 -
#330Een chronometer Slava USSR. 20 jewels. In originele doos.
Un chronomètre Slava URSS. 20 rubis. Dans sa boite d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#424Nadine LundahlPeriod: °1958“Stilleven met paardje en hoorn”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
Nature morte au cheval et à la corne. Huile sur panneau. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 500 / 600 -
#349Een lot van drie zeeschelpen.
Un lot de trois coquillages.No longer availableDim. l: 13 - 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#74“Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie”. Een paar XVIIIe eeuwse Parijse gravures door Gouaz naar werken van Hackert.
Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie. Une paire de gravures parisiennes du XVIIIe siècle par Gouaz d'après des oeuvres de Hackert.No longer availableDim. 35 x 45,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#565Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 410 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46Een kleine eikenhouten koffer.
Un petit coffre en chêne.No longer availableDim. 43 x 94 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#670Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25 / 40 -
#587Een geslepen fluitvaasje op een voet van arduin en verguld messing.
Vase flûté en verre gravé sur base en laiton doré et pierre de taille.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Hadrian CrystalEen lot vitrinebeeldjes in geslepen kristal.
De nombreuses figurines d'exposition en cristal taillé.No longer availableEstimate: € 40 / 60



