#341AlessiEen inoxen ijsemmer. Gemerkt.
#311AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
#37Een vierdelig verzilverd metalen koffie- en theestel. Tijdperk belle-epoque.
Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 100 / 120
#571Een aardewerken vaas met abstract decor. Onderaan gemerkt ‘Foreign’.
Un vase en céramique à décor abstrait. Marqué 'Foreign' en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#610Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#16Een notenhouten psychespiegel met twee kleine laden.
#689Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
#557Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.
#172J. Lannoye“Boerin in de koeienstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme du fermier dans l'étable. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#123Vier zilveren broodbordjes in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Delheid en 800/1000.
Quatre assiettes à pain en argent de style Louis XV. Poinçons Delheid et 800/1000.No longer availableDim. 842,85 g Ø 17,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
Une paire de vases hexagonaux en faïence à décor de fruits sur fond orange. Angleterre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200