Similar lots by type
-
#904Een glazenservies met geslepen decor, bestaande uit 10 borreltjes, 11 aperitiefglaasjes, 10 wittewijnglazen, 8 rodewijnglazen, 8 waterglazen en 13 champagnecoupes.
Un service de verres à décor taillé, comprenant 10 verres à schnaps, 11 verres à apéritif, 10 verres à vin blanc, 8 verres à vin rouge, 8 verres à eau et 13 coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#903Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#224Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 en 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#248Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.
Un lustre sac-à-perles à perles en verre.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100 / 160 -
#208Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#671Een vaas van gekleurd glas in Murano-stijl.
Un vase en verre de couleur, style Murano.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#865Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#238Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#459Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.
Un vase, une carafe et six verres à liqueur en verre de Boom et décor doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#872Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.
Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#714Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#893Een koperen luchtertje met zes kaarsenhouders en twee rijen lampjes en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en cuivre à six bougeoirs et deux rangées de lampes, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#227Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 240 -
#231Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.
Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#164Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.
Deux carafes, finitions en argent.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 240 -
#901Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd bloemendecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrammeerd ‘VSL’.
Un vase à double couche de verre, décor fait à l’acide fluor, décoration de fleurs stylisés en émail métallisé à la vapeur d’oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Porte le monogramme ‘VSL’.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#910Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.
Un lot de quatre carafes différentes incolores.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#213Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#891Een vijfarmig koperen luchtertje.
Un petit lustre à cinq bras en cuivre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#681Een design-vaas van meerkleurig glas.
Un vase design en verre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#263Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd disteldecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrameerd ‘VSL’. Lange barst over de buik en de basis.
Un vase en verre à double couche, décor gravé à l‘acide de fluor et décoration stylisé de chardons en émail à vapeur d'oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Monogramme ‘VSL’. Longue fissure sur la panse et la base.No longer availableDim. h: 55,5 cmEstimate: € 600 / 800
Other lots in this auction
-
#350Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale smaragd van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et une émeraude centrale de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 500 / 600 -
#419Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.
Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.No longer availableDim. h: 36,5 cm h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#311Een fraai uitgewerkte olielamp op arduinen voet.
Un lampe à huile ajourée sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 42 cm (zonder glas)Estimate: € 60 / 80 -
#269Een Venetiaanse wandspiegel met geslepen motieven. Kleine beschadiging.
Un miroir vénitien à motifs taillés. Petits dégâts.No longer availableDim. 129 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een paar Chinese dekselvazen met blauw floraal motief.
Une paire de vases à couvercle chinois, motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 220 -
#610Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 15,85 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#389WulfEen quinton.
Un quinton.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#533Een kistje van zwartgelakt hout met mansardevormig deksel, versierd met gesculpteerd benen oplegwerk.
Un coffret et bois laqué noir, couvercle en mansarde, décoration d’os incrustés.No longer availableDim. 16 x 27 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#113Een paar zilveren kandelaars in Georgian stijl. 925‰. Engelse keuren.
Une paire de candélabres en argent, style George. 925 ‰. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 260 -
#149“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#539Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsnedes op rijstpapier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs sur papier de riz. Signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#85GioixEen 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,60 gEstimate: € 300 / 400

