Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een verzilverde ronde lantaarn.

Een verzilverde ronde lantaarn.

Une lanterne ronde argentée.
Dim. h: 95 cm
SKU: 2901190395.
Category: Verlichting.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #395
Estimate: € 550 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #445

    Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.

    Un candélabre stylisé en métal chromé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #298

    Een bronzen bureaulamp met een kapje van glas in lood in de stijl van Tiffany.

    Une lampe de bureau en bronze, coupe en vitrail style Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #221

    Een paar bronzen girandoles met telkens zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #857

    Een sac-à-perles in vijf niveaus.

    Un sac-à-perles en cinq niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #17

    Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.

    Une paire d’appliques à deux bras en cuivre, de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #76

    Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.

    Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 108 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #818

    Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.

    Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #18

    Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #211

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveau en versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à huit points lumineux en deux niveaux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #899

    Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.

    Une lampe industrielle à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #428

    Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.

    Une lampe portée par un singe en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #824

    Een kleine verzilverde bollantaarn.

    Une lanterne sphérique argentée.
    No longer available
    Dim. l: +- 63 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #865

    Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.

    Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #812

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten.

    Un lustre en bronze à dix points lumineux.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 340
  • #653

    Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #756

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #495

    Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.

    Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #397

    Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.

    Une ancienne lampe de bureau en métal à abat-jour vert.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #867

    Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques

    Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #61

    “Moeder met kind”. Een lampenvoet van donkergepatineerd zamak met een glazen kap.

    ”Mère et enfant”. Un pied de lampe en régule à patine et coupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #650

    Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.

    Deux décorations de table en métal argenté avec 4 bougeoirs chacune.
    No longer available
    Dim. diam: 32 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #227

    Een paar chromen lampen in art decostijl met glazen bollen in de voet.

    Une paire de lampes en chrome, style Art Déco, boules sphériques aux pieds.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 160 / 180

Other lots in this auction

  • #356

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #532

    “Compositie met gezicht.” Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening: Wolvekamp ‘61.

    ”Composition et visage”. Techniques mixtes sur papier. Signature: Wolvekamp ‘61.
    No longer available
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #350

    Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. Chronographe Suisse. Antimagnétique.

    Une montre pour hommes en or jaune 18 ct. Chronographe Suisse. Anti-magnétique.
    No longer available
    Dim. bruto: 78,92 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #323

    Drie porseleinen schotels met een rand in vlechtwerk. Centraal een bloemmotief en met vergulde details. Onderaan gemerkt: von Schierholz, Made in Germany.

    Trois plats en porcelaine, les ailes en motif tressé. Motif floral au centre et détails dorés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #449
    Robert Van Eyck

    “De Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Robert en gedateerd 06.

    “Le pêcheur”. Huile sur panneau. Signé Robert et daté ‘06.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #154
    Pierre Alechinsky

    “On est prié de tenir les siens en liesse”. Een litho en een ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.

    ”On est prié de tenir les siens en liesse”. Une lithographie et eau-forte. Signée et numérotée 35/120.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #676
    Baharlou

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 154 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #461
    Lladro

    Een geisha van polychroom porselein.

    Une geisha en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #894

    Tweedeurskastje met marmeren blad en met koperen versiering op de deuren. Omstreeks 1900.

    Une petite armoire à deux portes à tablette en marbre et décorations en cuivre sur les portes. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 120 x 74 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #257

    Kleerborstel deels met geel email versierd, deels van massief zilver. Keuren van Birmingham, datumletter F voor 1930.

    Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #686
    Puccini

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.

    Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 195 x 133 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #218

    Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 360 / 400
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More