#310PontiacEen vergulde dames zakhorloge met bloemversiering aan de achterkant.
#478Een Chinees porseleinen schaaltje met vruchten aan tak in het decor. Onderaan gemerkt.
#34Een lot van architecturale gravures, ‘Monographies De Batiments Modernes’.
A set of architectural engravings, 'Monographs of Modern Buildings'.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#245Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#378Een porseleinen applique met een engeltje en bloemen, de armen zijn afneembaar.
A porcelain applique with an angel and flowers, the arms are removable.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#20Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and emeralds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 500 / 600 -
#64Lode Bosmans“Meisje in de deuropening”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
#382Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.
#429“Knipselcompositie”. Een gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Cut-out composition". A mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 200 / 300 -
#134Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Windmolen bij maanlicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"Windmill in moonlight". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the verso.No longer availableDim. 23,5 x 15,5cmEstimate: € 200 / 300