#87G Klimt
Een beeld van een roofvogel op marmeren sokkel. Gesigneerd.
#426ALDO TURA
Een midcentury-modern bar-cart door Aldo Tura, Milano, Italy in gelakt geitenleder en verguld metaal.
#699Hamadan
Handgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableDim. 140 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#114Felix Eyskens
“Begijnenhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#461
Een paar Japanse bronzen vazen, cloisonné met bloemendecor, XIXde eeuw, onderaan gemerkt.
#46
Een XIXde eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer.
#23Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland
Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
#240
#503
Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#66
Een lederen éénzit, model Chesterfield.
A single leather Chesterfield.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#526
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#322
Een keramische lamp op sokkel uit de jaren 80 van de vorige eeuw . Groen / zwart met goudkleurige accenten .
A ceramic lamp on stand form the eighties, green and black with gilded details.No longer availableDim. 152 cmEstimate: € 120/200