Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vier rijen parelsnoer van grijze parels met twee 18 karaats wit en geel gouden hangers bezet met diamante oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Een vier rijen parelsnoer van grijze parels met twee 18 karaats wit en geel gouden hangers bezet met diamante oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

Een parelsnoer van vier rijen grijze parels met twee 18 karaats wit en geel gouden hangers bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

Collier de perles grises en quatre rangées aux pendentifs en or jaune et blanc 18 ct sertis de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.
SKU: 1403170215.
Category: Uncategorized.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #215
Estimate: € 3000 / 3300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1111

    Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.

    Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #690

    Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.

    Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #1124

    Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.

    Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #656

    Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.

    Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1121

    Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.

    Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #750

    Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.

    Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #5
    Iustirt

    Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.

    Balance à or dans son étui et complète avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1105

    Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #185

    Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.

    Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. ± 450 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #305

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.
    No longer available
    Dim. 73,30 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #155

    Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.

    Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.
    No longer available
    Dim. ± 1100 g
    Estimate: € 500 / 800
  • #1108

    Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad

    Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 121 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #330

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 94,15 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #395

    Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.

    Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #740

    Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.

    Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #646

    Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.

    Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #1128

    Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.

    Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..
    No longer available
    Dim. hj: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #360

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 55,15 g
    Estimate: € 60 / 120
  • #1129

    Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.

    Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #385

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 69,50 g
    Estimate: € 60 / 120
  • #390

    Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.

    Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.
    No longer available
    Dim. 17,66 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #1113

    Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.

    Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #755

    Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.

    Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #400

    Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.

    Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #377

    Verzilverd metalen bestek met een Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen. 84 stuks.

    Couvert en métal argenté à motif Louis XV. Complet pour 12 personnes. 84 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #659
    Albert Saverys

    “Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.

    “Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #641

    Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Une statuette de Bouddha assis en porcelaine monochrome blanche.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #373

    Een glazen stolp op houten sokkel.

    Globe en verre et socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #588

    Een Chinees porseleinen schaaltje met sang-de-boeufglazuur.

    Une coupelle en porcelaine chinoise sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. Ø:14 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #813

    “Trick dog”. Een mechanische spaarpot van gietijzer met het mechanisme in de vorm van een circusartiest met een hondje en een ton.

    “Trick dog”. Tirelire mécanique en fonte. Mécanisme au clown, chien et tonneau.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381

    Een jachtservies van wit en verguld porselein met handgeschilderde decors van wild. Voor twaalf personen met grote schaal, terrine en sauskom. Schotel gerestaureerd.

    Service de chasse en porcelaine blanc et doré aux décors peints à la main représentant des animaux. Pour douze couverts avec grand plat (restauré), terrine et saucière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1076

    Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil cabriolet en noyer sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #846

    Een piëdestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.

    Piédestal en bois et plastique en forme de deux enfants dans un arbre.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #117

    “Boerin met geit”. Een beeld van gesculpteerd albast op grijs marmeren sokkel.

    “Paysanne et chèvre”. Statuette en albâtre sculpté sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #1020

    Een lot van drie verschillende meerkleurige borden en een blauw en witte schaal van Chinees porselein. XXe eeuw.

    Un lot de trois assiettes multicolore et une coupe en porcelaine chinoise en blanc et bleu. XXième.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #669

    “Stilleven met tol”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening Roni (?).

    “Nature morte à la toupie”. Huile sur panneau. Porte une signature: Roni (?).
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More