Similar lots by type
-
#603RosenthalEen sierschotel en een asbak van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Plat décoratif et cendrier en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.No longer availableDim. Ø: 31 cm13.5x13.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#421Een vaas van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428Een grote balustervaas van Chinees porselein. Met houten sokkeltje.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#433Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#443Een grote dekselpot van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Met houten sokkel.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle à décor multicolore de fleurs et de papillons. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 33 + 4 cmEstimate: € 45 / 55 -
#565Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.
Lot de carreaux encadrés de faïence violet manganèse composé de: un tableau de carreaux en quatre parties, deux paires de carreaux encadrés et deux carreaux encadrés séparément. Un carreau restauré.No longer availableDim. 27 x 27 cm, 27 x 13 cm & 13 x 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#607Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90 / 120 -
#611Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 36 + 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#303Franklin Porcelain“The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.
« Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de geishas. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 35 + 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#648LladroVier beeldjes van meerkleurig Spaans porselein, bestaande uit twee scholieren, een jongen met hoed, een jongetje met vogeltje en een biscuit sierstukje met beeltenis van Cervantes.
Quatre figurines de porcelaine espagnole multicolore, composées de deux étudiants, un garçon avec un chapeau, un garçon avec un oiseau et un ornement en biscuit avec une image de Cervantes.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#431Een gemberpot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48D W Porzellan, KarlsbadEen ronde schotel en een langwerpig schoteltje van porselein met vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Un plat rond et un plat allongé en porcelaine à décors dorés. Marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 33 cm33x15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#411Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#678Een lot van 15 stuks meerkleurig porselein, bestaande uit dekselpotjes, beeldjes, een vaasje, enz. Enkele beschadigingen.
Lot de 15 pièces en porcelaine multicolore, composé de pots avec couvercles, de figurines, d'un vase, etc. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#453Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
Un grand cache pot en porcelaine de Chine à décor de grues.No longer availableDim. Ø: 37 cmH: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#437Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45 / 60 -
#451Twee balustervormige lampenvoeten van XIXe eeuws Cantonporselein, versierd met verguld bronzen monturen, waarbij één met geslepen glazen bol.
Deux pieds de lampe de forme balustre en porcelaine de Canton du XIXème siècle, aux montures en bronze doré dont l'un à sphère en verre taillé.No longer availableDim. h: 56 cm (z.k.)Estimate: € 100 / 120 -
#383Een kopje en schoteltje van Chinees porselein met blauw op witte decors en met capucineglazuur aan de buitenkanten.
Une tasse et une soucoupe en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc et glaçure capucine à l'extérieur.No longer availableDim. Ø: 7 & 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#613RosenthalEen paar bordjes en een paar kopjes met schoteltjes van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Paire d'assiettes et de tasses en porcelaine avec soucoupes à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marquées.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#693Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45 -
#58Een paar vazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Paire de vases en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée, décorés de motifs floraux peints à la main.No longer availableDim. h: 33,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#258Een porseleinen siervaas met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en messingen monturen en op de buik een pastoraal decor.
Vase décoratif en porcelaine à glaçure bleu cobalt à motifs dorés et montures en laiton et décor pastoral sur la panse.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#438“Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.
« Dieu de la chance avec bâton » et « Dieu de la chance avec enfant ». Deux figurines de Lu et Fu en porcelaine multicolore. République populaire.No longer availableDim. h: 60 & 58 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#575Een ovale mahoniehouten tafel met gebeeldhouwde centrale driepoot. Verlengbaar maar zonder verlengbladen. Victoriaanse stijl. Vergezeld van zes soortgelijke stoelen met gevlochten zittingen (riet te vervangen). Diverse letsels.
Table ovale en acajou avec trépied central sculpté. Extensible mais sans rallonges. Style victorien. Accompagné de six chaises similaires aux assises tressées (cannage à remplacer). Dégâts divers.No longer availableDim. 76 x 117 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#26Een ovaal houten tafeltje in Lodewijk XVI-stijl ùet marmeren blad en gecanneerde dwarsverbinding.
Une table ovale en bois de style Louis XVI avec plateau en marbre et entretoise cannelée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#614Chris Van Thienen“Imaginair landschap.” Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 02/2012.
“Paysage imaginaire”. Acrylique sur toile. Signée et datée 02/2012.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#665Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
Un vase et un cendrier en cristal de Bohême taillé et doublé bleu.No longer availableDim. H:8-25cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een Frans aardewerken terrine, versierd met bloemendecor en een peer als dekselknop. XVIIIe eeuw.
Une soupière en faïence française, décorée d'un décor floral et d'une poire comme fretel. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 55 / 60 -
#389“Abstract herenportret.” Gemengde techniek op paneel.
"Portrait abstrait de gentleman." Technique mixte sur panneau.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 250 / 350 -
#252Lea Van der Straeten“Hoeve met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme fleurie". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#401Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.
Un pied de lampe en faïence multicolore ou en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#539Luce VersluysPeriod: °1912“Stilleven met porseleinen beeldje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte avec une figurine en porcelaine”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#197Een lot massief zilver w.o. Twee zoutvaatje, keuren van Birmingham en Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, een lekbakje van Delheid, schaaltje met keuren van Birmingham, asbakje, bekertje met Nederlandse keuren 1928, servetring, flesopener.
Lot d'argent massif, dont deux salières, poinçons de Birmingham et Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, un égouttoir de Delheid, plat avec poinçons de Birmingham, cendrier, tasse avec poinçons hollandais 1928, rond de serviette, décapsuleur .No longer availableDim. 360 gEstimate: € 150 / 200 -
#430Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120

