Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierdelig Engels koffie- en theestel van tin (Brittania metal). Begin XXe eeuw. Op koperen dienblad. We voegen er een drie-armige kandelaar aan toe.

Een vierdelig Engels koffie- en theestel van tin (Brittania metal). Begin XXe eeuw. Op koperen dienblad. We voegen er een drie-armige kandelaar aan toe.

Un service à café et à thé anglais de quatre pièces en étain (métal Brittania). Début XXe siècle. Sur plateau en cuivre. Nous ajoutons un chandelier à trois bras.
Dim. h: 15 - 27 cm
SKU: 2710200418.
Categories: Koper, Tin.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #418
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #731

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #732

    Een paar driehoekige kandelaars van gedreven messing. Amsterdam, tijdperk art deco.

    Paire de candélabres triangulaires en laiton repoussé. Amsterdam, période art déco.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #304

    Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Candélabre d’église en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #743

    Een grote messingen obus uit de Eerste Wereldoorlog. Gemerkt FN 1918.

    Un grand obus en laiton de la Première Guerre mondiale marquée FN 1918.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #47

    Een messingen lampenvoet in barokke stijl, gedragen door vier putti.

    Pied de lampe en laiton de style baroque porté par quatre putti.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm (m.k.)
    Estimate: € 30 / 50
  • #401

    Een lot van vijf ronde Arabische sierschotels van messing met verschillende gegraveerde decors.

    Lot de cinq plats décoratifs arabes en laiton à différents décors gravés.
    No longer available
    Dim. Ø: 82 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #449

    Een opaalglazen olielamp met beeltenis van Napoleon.

    Lampe à huile en opaline avec représentation de Napoléon I.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #331

    Een oude balgcamera met glasplaten. Op statief.

    Un vieil appareil photo à soufflet avec des plaques de verre. Sur un trépied.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #167

    “Madonna met kind”. Een gepolychromeerd houten kerkbeeld. XIXe eeuw.

    Vierge à l'Enfant . Statue d'église en bois polychrome. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #620
    Franklin Mint

    Een lot van twaalf meerkleurig porseleinen theepotjes naar voorbeeld uit het Victoria and Albert Museum. Onderaan gemerkt.

    Un lot de douze théières en porcelaine multicolores d'après un exemple du Victoria and Albert Museum. Marquées en bas.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #441
    Christofle

    Een zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.

    Une boîte en bois laqué noir avec un couvercle en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 8 x 22 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89

    “Gloria in excelsis Deo...”. Een gebedstekst in een gotische messingen lijst versierd met gekleurde glazen parels. D.d. 1900.

    Gloria in excelsis Deo ... . Un texte de prière dans un cadre gothique en laiton orné de perles de verre colorées. D.d. 1900.
    No longer available
    Dim. 42 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #541

    Een paar meerkleurige Chinees porseleinen gemberpotten. met een decor van personages aan de hofhouding. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise multicolore. Décorés de personnages de la cour. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #551

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen.

    Une paire de pots de gingembre en porcelaine de Chine avec une décoration Lange Lijzen multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #501

    Een paar Chinese bronzen vaasjes, versierd met draken. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en bronze décorés de dragons. Travail chinois, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #289

    Een rechthoekige spiegel met houten lijst, versierd met uitgestoken bloemenmotieven.

    Un miroir rectangulaire avec un cadre en bois, décoré de motifs floraux sculptés.
    No longer available
    Dim. 56 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #596

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 285 x 155 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    Een Japanse brievenkoker van ivoor met een gegraveerd en gepolychromeerd decor van bloeiende planten en insecten en bovenaan getooid met een fijn gesculpteerde houten pad met ivoren oogjes. Onderaan gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.

    Boîte à documents japonaise en ivoire à décor gravé et polychrome de plantes et d'insectes et surmontée d'un crapaud en bois finement sculpté avec des yeux en ivoire. Signé en bas. Seconde moitié du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #770

    Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.

    Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More