#171Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
A silver plated coffee and tea set. Four pieces on tray.No longer availableDim. h:Estimate: € 200 / 250 -
#539Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#538Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#683Een collectie parfumflesjes.
A collection of perfume bottles.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#650CFH 90 Made in GermanyEen verzilverd metalen bestek met Lodwijk XV-motieven, bestaande uit 12 grote en 12 kleine messen, 12 vismessen, 11kleine en 12 grote vorken, 12 kleine en 12 grote lepels, 12 koffielepels, 12 dessertorkjes, voorsnij- en serveerbestek, een pollepel, sauslepel en een taartschep. We voegen er nog 12 kreeftenvorkjes van Gero bij. Gemerkt.
#37Een kleine zakhorloge in dichtvouwbaar kastje, gemerkt ‘Wyler’. Bijgevoegd een kompas met spiegeltje en loepjes.
#681Een verzilverde kerkkandelaar .
Church candlestick, silver plated.No longer availableDim. 110 cmEstimate: € 80 / 100
#408Een geslepen vaas in rood en doorzichtig kristal.
#621Een lot van Märklin toebehoren waaronder sporen, wissels, 3 wagons, een brog en een locomotief.
A lot of Märklin accessories including tracks, points, 3 wagons, a brog and a locomotive.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#368Een Chinees mini kastje met koper beslag.
A Chinese mini cabinet with copper fittings.No longer availableDim. 21 x 16 x 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#250Een “Tahiti” parelhalssnoer in verschillende kleuren grijs en bruin en met 18 karaats geelgouden slot.
A “Tahiti” pearl necklace in different colors of gray and brown and with an 18 carat yellow gold clasp.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 2400 / 2600 -
#366GhoumEen Perzisch hangtaptijt van natuurzijde. Mechanisch geknoopt.
A Persian hanging carpet made of natural silk. Mechanically knotted.No longer availableDim. 175 x 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#252Herman Verbaert‘Bergdorp met zicht op de burcht te Luxemburg’, aquarel op papier, gesigneerd Herman Verbaert met opschrift Esch s/Sure, Lux.
'Mountain village with a view of the castle in Luxembourg', watercolor on paper, signed Herman Verbaert with the inscription Esch s/Sure, Lux.No longer availableDim. h 28 x b 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#494ZaghehEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd A-8409.
An Iranian hand-knotted carpet, numbered A-8409.No longer availableDim. 284 x 77cmEstimate: € 50 / 70 -
#307Een set van 2 sixties vaasjes beide gemerkt W Germany.
A Louis XV style wooden secretaire with extendable writing tablet, 3 drawers and a white marble top decorated with bronze ornaments.No longer availableDim. 97 x 75 x 51cmEstimate: € 120 / 180