#21
Un lot d’étain, comprenant un encrier, un ensemble de pot à moutarde et poivrier, une louche et un verseur doseur. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#277De Vos
”Jeune femme et buste”. Un groupe Art Nouveau en étain. Signé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 350/400
#192Johann Joseph HartmannPeriod: 1753 - 1830
#280
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,73 ct et une émeraude centrale de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 750/850 -
#157Delvaux
Een blauwe lederen handtas.
Un sac à main en cuir bleu.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#685
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
#826
Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.
Un chevalet en bois, style Louis XV.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 200/240 -
#735Berkel
Een oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.
#742
Een antiek Kelimtapijt. Recent gerestaureerd in Perzië.
#839Utagawa KuninagaPeriod: 1790 - 1829
Een Japanse houtsnede uit de reeks “53 stations of the Tokaido road”. Gesigneerd.
Une gravure sur bois japonais venant de la série “53 stations of the Tokaido road”. Signée.No longer availableDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#59Nelly DegouyPeriod: 1910 - 1979
“Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#30
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie d'une perle chaque et une chaîne.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 150/200 -
#66
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil sculpté style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#718
Een houten Afrikaans houten fetisjbeeld.
Une statue africaine en bois, fétiche.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/100