Other lots in this auction
-
#275Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 1300 / 1400 -
#548Twee paar gesculpteerde hoorns met draken, hanen en tijgers in het decor.
Deux paires de cornes sculptées décorées de dragons, de coqs et de tigres.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#210Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met één solitair van 0,38 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un solitaire de ± 0,38 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 800 / 900 -
#71Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit twee dekseldoosjes, twee pillendoosjes, een dekselpot op schaal, een pennenkoker met deksel en twee verschillende borden.
Lot de porcelaines varié comprenant deux pots couverts, deux boîtes à pilules, un pot couvert sur présentoir, un cylindre à crayons couvert et deux assiettes diverses.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#805Een buste van Willem III van gegoten steengoed.
Buste de Guillaume III en pierre moulée.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 560 / 600 -
#97NoritakeEn tête-à-tête van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Tête-à-tête en porcelaine polychrome et dorée décorée de fleurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#787Een koffieservies voor tien personen van monochroom wit porselein in Lodewijk XV-stijl met een gedrukt bloemendecor en vergulde details versierd.
Service à café pour dix personnes en porcelaine monochrome blanche de style Louis XV. Décor de fleurs imprimé aux détails dorés.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#765Een paar nachtkastjes in Lodewijk XV-stijl van wit en bruingepatineerd hout met twee gebombeerde laden en een lade aan de zijkant.
Paire de tables de chevet de style Louis XV en bois à patine blanche et brune ouvrant à deux tiroirs bombés et à un tiroir latéral.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 130 / 150 -
#806Een haardscherm en toebehoren van gedreven geel koper met afbeeldingen van een edel koppel, geflankeerd door allegorieën op de beeldende kunsten.
Encadrement de cheminée en laiton repoussé décoré d’un couple noble flanqué d’allégories sur les arts.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#633Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met Chinese tekens en een meerkleurig decor van een geisha en haar dienaars met kostbaarheden.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de caractères chinois et au décor polychrome d’une geisha et ses servants.No longer availableDim. H. 58,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#492Modest Van MuldersPeriod: 1916 - 1964“Stilleven met appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#27Twee ovale hoogreliëfs van gebeeldhouwd hout met afbeeldingen van mythologische taferelen. Omstreeks 1900.
Deux reliefs ovales en bois sculpté représentant des scènes mythologiques. Vers 1900.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 60 / 100

