Similar lots by type
-
#71Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, schalen en plateaus, serveerbestekken, enz.
Un grand lot d’articles en métal argenté comprenant un service à thé, un service à café, plateaux, couverts de service etc...No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#393Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer en enkele schaaltje. We voegen er een schaaltje en een theezeefje van zilver aan toe.
Un lot d’objets en métal argenté, comprenant un seau à champagne et coupelles. Nous ajoutons un petit tamis à thé en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#269Jacques MadyolPeriod: 1871 - 1950“Gitane”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gitane”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 250 / 350 -
#315Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Une paire de boucles d’oreille en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et deux saphirs ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,68 gEstimate: € 900 / 1000 -
#834Eduard BonnierTraité des preuves en droit civil et en droit criminel, 4ième éd. Paris, 1873. Papieren binding, redelijke staat. enkel deel 2 aanwezig.
Traité des preuves en droit civil et en droit criminel, 4ième éd. Paris, 1873. Reliure papier, état moyen, uniquement tome 2.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#762Twee etsen van Romain Malfliet en Robert Mols.
Deux eaux-fortes, Romain Malfiet et Robert Mols.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#608M. Alexandre Gaschon DE MOLENES, De l’humanité dans les lois criminelles et de la jurisprudence, Librairie de Jurisprudence, Paris, 1830. Papieren band.
M. Alexandre Gaschon DE MOLENES, De l’humanité dans les lois criminelles et de la jurisprudence, Librairie de Jurisprudence, Paris, 1830. Reliure papier.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#199“Violist”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Ryback.
“Le violoniste”. Huile sur panneau. Porte une signature: Ryback.No longer availableDim. 38 x 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#168Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.
Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#255Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#490Een lot van vijf borden van meerkleurig Chinees porselein. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq assiettes en porcelaine chinoise polychrome. XIXième et XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#149Romain SteppePeriod: 1859-1927“Twee vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Deux bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#44Val St. LambertEen geslepen kristallen bonbonnière, rood in de massa.
Une bonbonnière en cristal taillé, rouge dans la masse.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#312Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958“Boszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1901.
“Vue sur les bois”. Huile sur panneau. Signé, et daté au verso 1901.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 150 / 200

