Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierdelig koffie en theestel van verzilverd metaal met getorste ribben.

Een vierdelig koffie en theestel van verzilverd metaal met getorste ribben.

Un service à café et thé de quatre pièces en métal argenté aux côtes torses.
SKU: 2410170327.
Category: Verzilverd.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #327
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #71

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, schalen en plateaus, serveerbestekken, enz.

    Un grand lot d’articles en métal argenté comprenant un service à thé, un service à café, plateaux, couverts de service etc...
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer en enkele schaaltje. We voegen er een schaaltje en een theezeefje van zilver aan toe.

    Un lot d’objets en métal argenté, comprenant un seau à champagne et coupelles. Nous ajoutons un petit tamis à thé en argent.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #550
    Hergé

    Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. Achterflap B1. Redelijk tot goede staat, onderhoekje van titelblad afgescheurd.

    Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. 4e plat B1. Etat moyen, coin bas de la page de titre déchiré.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #426

    Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.

    Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #44
    Val St. Lambert

    Een geslepen kristallen bonbonnière, rood in de massa.

    Une bonbonnière en cristal taillé, rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #27

    Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.

    Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #362
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Boerenkoppel op het veld”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Couple de fermiers aux champs”. Aquarelle et fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653

    “Een dunne muts”. Dichtbundel van José de Poortere met illustraties van Hugo Deprins. We voegen er een mooi geïllustreerd verhaal van Pinocchio aan toe.

    “Een dunne muts”. Recueil de poèmes par José de Poortere illustré par Hugo Deprins. Nous ajoutons une histoire de Pinocchio joliment illustrée.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #615

    Abbé DE SAINT-MARTIN, Etablissements de Saint Louis suivant le texte original, Paris, 1786. In-8vo, lederen band, voorplat gelost.

    Abbé DE SAINT-MARTIN, Etablissements de Saint Louis suivant le texte original, Paris, 1786. In-8vo, reliure cuir, Premier plat détaché.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #778
    Dinky Toys

    Twee schaalmodellen: - “Camion Nestlé”. Met losse melkkitten, waarvan vier manco. In originele doos. - “Fire engine”. No. 955 (555). In originele doos.

    Deux miniatures: - “Camion Nestlé”. Avec des brocs à lait, mais quatre manquent. dans sa boite originale. - “Fire engine”. N° 955 (555). dans sa boite originale.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #222
    P. Alechinsky

    “filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.

    “filmexprmntlfilm”. Une affiche de cinéma de 1964 à Knokke.
    No longer available
    Dim. 59 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #351

    Een lot Boston and Sandwich glass, bestaande uit een vaasje, een glas op voet, een glas en twee kannetjes met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.

    Lot de verres Boston et Sandwich, comprenant un petit vase, un verre sur piédouche et deux verseuses aux décors émaillés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528

    Een netsuké “Rat”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.

    Netsuké “Rat”. Japon, premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #580
    Hergé

    Tintin. “En Amérique”. Casterman 1941. Achterflap A14. Blanco schutbladen. 20° millième.

    Tintin. “En Amérique”. Casterman 1941. 4e plat A14. Pages de garde blanches. 20° millième.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More