#441ChristofleEen zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.
#14Een witmetalen wijnkoeler voor vier flessen.
#53Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een paar kandelaars, een driedelig koffiestelletje, kommetjes, schoteltjes, enz.
Beaucoup de métal argenté, composé d'une paire de bougeoirs, d'un service à café trois pièces, de bols, de soucoupes, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50
#100Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
#327Een oude bureaulamp met metalen voet en bakelieten kap.
#142Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977“Kanaalzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
Vue du canal . Huile sur toile. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#379Een serie van zes notenhouten art deco stoelen, geïnspireerd op Régence voorbeelden. Wortelhouten details en groene lederen zittingen.
Suite de six chaises art déco en noyer inspirées par des exemples Régence. Détails en ronce, sièges en cuir vert.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#342Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#507Een Keizerlijke voorstelling van brons met sporen van polychromie.
Une représentation impériale en bronze avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#494“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
#657Twee schelpen van meerkleurig Muranoglas.
#284Morisse“Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#122De Neef“Damesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Portrait de femme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100