Similar lots by type
-
#830
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen met serveerbestekken. In ménagère.
Un service de couverts en métal argenté, complet pour douze personnes, dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#241
Een likeurkaraf in geslepen en gegraveerd kristal met zilveren montuur en zes kleine zilveren bekertjes, samen op verzilverd schaaltje van WMF.
Une carafe à liqueur en cristal gravé et taillé, montures en argent et six petits verres, le tout sur un petit plateau argenté WMF.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160/180 -
#441Gallia par Christofle e.a.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee sauskommen met arendskoppen, twee terrines, een schaal met hertenkoppen, vijf grote ronde schotels, een rechthoekige schotel en vijf kleine ronde schaaltjes.
Un lot de métal argenté, comprenant deux saucières à têtes d’aigles, deux terrines, un plat à têtes de cerfs, cinq grands plats ronds, un plat rectangulaire et cinq petits plats ronds.No longer availableEstimate: € 40/45 -
#33
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een milieu-de-table, een enkele en een dubbele kandelaar, een pollepel, een suikertang, een mandje, een mes, een doopbekertje en twee geboortesets.
Un lot de métal argenté, comprenant un milieu-de-table, quelques candélabres, une louche, une pince à sucre, un petit panier, un couteau, un bénitier et deux ensembles de baptême.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#17
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal met een melkkannetje en suikerpot.
Un service à café et à thé en métal argenté, avec sucrier et pot à lait.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#47
Een lot verzilverd en wit metaal met een kandelaar met vijf lichtpunten, schaaltjes, parfumflacons enz.
Un lot de métal argenté, comprenant un candélabre à cinq points lumineux, des coupes, flacons, etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#193Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Il pleut - Bergère”. Een beeld van verzilverd bons. Gesigneerd.
”Il pleut - Bergère”. Une statue en bronze argenté. Signé Eutrope Bouret.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 550/600
Other lots in this auction
-
#274Bernard De Bruyn
“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#403
Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
Une garniture de toilette en verre et métal argenté dans un étui.No longer availableDim. 21,5 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#701
Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableDim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160/200 -
#869
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20/40 -
#517
Een touaregzwaard met gedreven lemmet en met lederen schede en handvat, waarin een dolk verwerkt.
Une épée Touareg, lame repoussée et manche dans lequel est inséré une dague.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#160
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 650/750 -
#737
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vogels.
Une paire de pots à gingembre, décoration d’oiseaux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 140/160 -
#627
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#351
Een lot zilver, bestaande uit een tazza, twee kleine mandjes, een kleurloze vaas met zilveren montuur, peper- en zoutpotjes en een mosterdpotje met blauw glazen recipiënten. Eén gebroken. Duitse en Belgische keuren.
Un lot d’objets en argent, comprenant un tazza, deux petits paniers, un vase incolore aux montures en argent, poivriers et salières et un pot à moutarde à récipients en verre bleu. Un cassé. Poinçons allemands et belges.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#558
Een groep van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een man op een vogel. Gerestaureerd.
Un groupe en porcelaine chinoise polychrome en forme d’un homme sur un oiseau. Restaurations.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60/100 -
#339Georges Steel
“Twee jongens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Deux garçons”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden ring.
Bague en or jaune et blanc 18 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 220/280