#311Christofle, France
#147
#717
Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
#103
#37
#313Christofle, France
#261Christofle, France
Lot de six sous-verre en métal argenté et un dessous de bouteille. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 120 / 150
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#318
Cadre de présentation contenant vingt pièces de monnaie belges de 50 centimes à 250 francs.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#423
Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met drie kaarsenhouders.
#571Freddy van DyckPeriod: °1942
“De acro-gymnasten”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Les acrogymnastes”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 500 / 600 -
#738
Een coupe van geslepen kleurloos kristal op voet.
#513
#309J. Verbruggen
“Heidezicht” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 37 cmEstimate: € 50 / 100 -
#656
#350
#490
Een kleine en grote zakhorloge met gegraveerde achterkant van zilver °% 800.
Une grande et une petite montre de poche à décor gravé. Argent 800/1000.No longer availableDim. 3 en 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#264Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997
“Paysage des Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 380 / 450 -
#407
Candélabre en laiton à quatre lumières décoré de fleurs, de brins et de feuilles.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100 / 120