Similar lots by type
-
#111Ernest DamePeriod: 1845 - 1920“L’éplucheuse de volaille”. Een verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijstempel.
L'éplucheuse de volaille. Une statue en bronze argenté. Signée et cachet du fondeur.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 360 / 400 -
#247Orfèvrerie ElldeeEen aantal verzilverd metalen bestekken in etuis, bestaande uit grote en kleine messen met benen heften, kleine en grote vorken, lepels, koffielepels, een visbestek en een driedelig serveerbestek. Compleet voor twaalf personen. We voegen er acht verzilverd metalen servetringen aan toe.
Un ensemble de couverts en métal argenté dans des étuis, composé de grands et petits couteaux avec manche en os, petites et grandes fourchettes, cuillères, cuillères à café, un couvert à poisson et un couvert de service trois pièces . Complet pour douze personnes. Nous ajoutons huit ronds de serviette en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#673Een reeks van zes en een reeks van acht verzilverd metalen sous-assiettes. Bijgevoegd een ovale schotel van Etang & Remy in originele doos.
Un set de six et un set de huit sous-assiettes en métal argenté. Inclus un plat ovale Etang & Remy dans sa boite d'origine.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#343Wiskemann, BruxellesEen lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 12 grote lepels, 12 grote vorken, 11 vismessen, 11 visvorken, 12 dessertvorken, 12 dessertlepels, 12 dessertmessen, 12 koffielepels, 12 cakevorkjes, 12 botermesjes, een eierlepeltje en 12 bestekleggers in etui.
Lot de couverts en métal argenté comprenant 12 grandes cuillères, 12 grandes fourchettes, 11 couteaux à poisson, 12 fourchettes à dessert, 12 cuillères à dessert, 12 couteaux à dessert, 12 cuillères à café, 12 fourchettes à gâteaux, 12 couteaux à beurre, une cuillère à oeuf et 12 porte-couteaux dans un étui.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#17Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.
Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#683LaderierEen verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.
Un seau à glace en métal argenté. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#496Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#61Een gegraveerde en verzilverde bronzen doos in de vorm van een zittende olifant. Cambodjaans werk.
Boîte en bronze ciselé et argenté en forme d'éléphant assis. Travail cambodgien.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#553Een crapaudzetel met blauwe bekleding.
Une chaise en crapaud avec un rembourrage bleu.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#216Een eikenhouten buffet met drie laden boven twee paneeldeuren. XIXe eeuw. Blad los.
Un buffet en chêne à trois tiroirs au-dessus de deux portes à panneaux. XIXème siècle. Feuilles volantes.No longer availableDim. 100 x 141 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#568“Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.
Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45Een 18 K geelgouden lange geweven ketting. l: 39 cm.
Un long collier tressé en or jaune 18 carats. L: 39 cm.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 450 / 550 -
#136Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
Une paire de colonnes en plâtre de style Art nouveau. Décor en relief. Dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 142 cmEstimate: € 300 / 500 -
#223Delvaux, BruxellesEen zijden foulard. Gemerkt
Un foulard en soie. Avec marque.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140 / 180 -
#471Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met zes zotjes in hoogreliëf.
Un vase en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et six enfants en haut-relief.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#23Twee paar koperen kandelaars, XIXe eeuw.
Deux paires de bougeoirs en laiton, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#506Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 200 / 250 -
#346Een ovaal bijzettafeltje met tussenblad. Eén bevestiging van een pootje te herstellen.
Une table d'appoint ovale avec entretoise. Fixation d'un pied à réparer.No longer availableDim. 80 x 42 cmEstimate: € 50 / 60 -
#92“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120

