Other lots by Wiskemann
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#539
Een lot van drie vintage handtassen.
Lot de trois sacs à main “vintage”.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#327C. Mahillon
Een messingen eufonium.
Un tuba ténor en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/100 -
#281Sèvres
Een groep van biscuit, met voorstelling van Venus en Amor. Achteraan gemerkt en genummerd.
Un groupe en biscuit, représentation de Vénus et Amor. Marque à l’arrière et numéroté.No longer availableDim. H.45 cmEstimate: € 100/160 -
#210
Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. bruto: 50,80 gEstimate: € 600/700 -
#721
Een luchter met centrale coupe en vier lichtpunten. Koper en glas met albasten coupe. Twee appliques in koper met albasten coupes en glazen versieringen
Lustre à coupe centrale et à quatre lumières. Cuivre et verre à coupe en albâtre. Ainsi que deux appliques aux coupes en albâtre et ornements en verre.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#285
Een klein dienblad van zilver met fraaie barokke rand van bloemen. Keur vervaagd.
Un petit plateau en argent avec rebord baroque en fleurs. Poinçons vaguement lisibles.No longer availableDim. 766,9 gramEstimate: € 180/240 -
#798
Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.
Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800/1000 -
#592
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Tijtgat.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Tijtgat.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#232
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460/500 -
#815
Een bol karafje met vijf bijbehorende glaasjes met een handgeschilderd bloemendecor.
Carafon sphérique et cinq gouttes assorties à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#813Limoges
Een koffiepot, een suikerpot en een melkkannetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une cafetière, un sucrier et un pot à lait en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35