Other lots in this auction
-
#651
Een Chinees paneel met drie porseleinen plaquettes met personages, landschappen en tekens in een houten frame.
Panneau chinois avec trois plaquettes en porcelaine représentant des personnages, des paysages et des symboles dans un cadre en bois.No longer availableDim. 164 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#823Fontès à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#154Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Garnalenvissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pêcheurs de crevettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#170
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,58 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 450 / 550 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989
“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#775
Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.
Table anglaise à abattants.No longer availableDim. 114 x 44 + 2 x (114 x 62 cm)Estimate: € 200 / 300 -
#582G. Corneille
“L’Egyptienne”. Een litho. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
“L’Egyptienne”. Litho. Signée et datée ‘98 hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 55,5 x 74 cmEstimate: € 350 / 450 -
#691Lasson
Een vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur. Onderaan gemerkt.
Vase en grès à glaçure coulée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148Albini - Braendlin
Een antiek Rijkswachtgeweer. Model 1867,productie 1874. Gebruikt tussen 1901 en 1908. Met bajonet.
Fusil de gendarme ancien. Modèle 1867, production 1874. Avec baïonnette.No longer availableDim. l: 114 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#812L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#298
Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#707C. DelsauxPeriod: 1862 - 1945
Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur.
Vase sphérique en grès à glaçure coulée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100