Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.

Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.

A four-piece serving cutlery made of silver-plated metal in a case.
Dim. Ø 29,5 - H. 36 cm
SKU: 1804230369.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #369
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #326

    Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.

    A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.
    No longer available
    Dim. 96 x 50 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #224
    C. De Cock

    “Kade bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Quay at dusk.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 58 x 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #125

    Een bronzen beker met decor van een Bacchanaal. Romeins.

    A bronze cup decorated with a Bacchanal. Roman.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #351
    Garnier Liqeurs

    Een aardewerken fles in de vorm van een duif. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.

    An earthenware bottle in the shape of a dove. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24
    J. Dewilde

    “Meisje met bloem”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “J Dewilde 1981” - “102/175”.

    "Girl with flower". A woodcut on paper, signed at the bottom “J Dewilde 1981” - “102/175”.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #91

    “Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.

    “Chestnut raper”. A bronze sculpted figurine on a wooden base, signed "Rancoulet" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #412
    Rémy De Pillecijn

    “De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.

    "The Scaffold". A painting oil on canvas, signed at the bottom "Rémy de Pillecijn".
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #588

    Een Boheems geslepen kristallen vaas met paars in de massa.

    A Bohemian cut crystal vase with purple in the mass.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #140

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 karat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0,40 ct. and sapphires with a combined weight of +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 5,70 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #198

    Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A pair of bronze bookend figurines of elephants.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 425 / 475
  • #263
    Capodimonte

    “’Ricordi’. Ouder koppel met fotoalbum.” Polychroom beeld in aardewerk. Onderaan gemerkt. Gesigneerd Volta.

    “'Ricordi'. Elderly couple with photo album.” Polychrome sculpture in earthenware. Marked at the bottom. Signed Volta.
    No longer available
    Dim. h 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More