Other lots in this auction
-
#326Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150 / 300 -
#224C. De Cock“Kade bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Quay at dusk.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 58 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#491Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#125Een bronzen beker met decor van een Bacchanaal. Romeins.
A bronze cup decorated with a Bacchanal. Roman.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#351Garnier LiqeursEen aardewerken fles in de vorm van een duif. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.
An earthenware bottle in the shape of a dove. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24J. Dewilde“Meisje met bloem”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “J Dewilde 1981” - “102/175”.
"Girl with flower". A woodcut on paper, signed at the bottom “J Dewilde 1981” - “102/175”.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 30 / 35 -
#91“Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.
“Chestnut raper”. A bronze sculpted figurine on a wooden base, signed "Rancoulet" at the bottom.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#412Rémy De Pillecijn“De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.
"The Scaffold". A painting oil on canvas, signed at the bottom "Rémy de Pillecijn".No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#588Een Boheems geslepen kristallen vaas met paars in de massa.
A Bohemian cut crystal vase with purple in the mass.No longer availableDim. 37 x Ø 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#140Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0,40 ct. and sapphires with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 800 / 900 -
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
A pair of bronze bookend figurines of elephants.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 425 / 475 -
#263Capodimonte“’Ricordi’. Ouder koppel met fotoalbum.” Polychroom beeld in aardewerk. Onderaan gemerkt. Gesigneerd Volta.
“'Ricordi'. Elderly couple with photo album.” Polychrome sculpture in earthenware. Marked at the bottom. Signed Volta.No longer availableDim. h 24,5 cmEstimate: € 80 / 100

