Other lots in this auction
-
#658Saint-Louis, FranceTwee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.
Deux cendriers convexes de cristal vert et bleu respectivement. Marqué.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#233Een Madonna met kind van Torhouts aardewerk naar ontwerp van Alfons Noseda. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1930.
Une Vierge à l'Enfant de la poterie de Torhout d'après un dessin d'Alfons Noseda. Signé au dos. Vers 1930.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Een camera met toebehoren:- Chinon CE-4.- Twee lenzen Chinon- Lens Sony- Zonlichtfilter- Pro Distagon macro lens- Minolta flash
Un appareil photo avec accessoires : - Chinon CE-4. - Deux objectifs Chinon - Lens Sony - Filtre solaire - Objectif macro Pro Distagon - Flash MinoltaNo longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#227“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
Frère et soeur. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#472Een ronde, obconische houten zuil, deels zwartgebeitst.
Une colonne ronde en bois obconique, partiellement teintée en noir.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 280 / 400 -
#309Goebel, Germany“Good friends”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.
Bons amis. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 182.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#399Een lot kristal en glas waaronder een ijsemmer van glas 23,5 cm, een verzilverd metalen shaker en twee 2 glazen, 2 champagne glazen 19,5 cm en 2 wijnglazen van Ritzenhoff en 6 wijnglazen van Waterford Crystal 20,5 cm.Een kommetje van Orreford een klokje en een klein souvenier glas.
Un lot de cristal et de verre dont un seau à glace de 23,5 cm, un shaker en métal argenté et deux 2 verres, 2 verres à champagne de 19,5 cm et 2 verres à vin de Ritzenhoff et 6 verres à vin de Waterford Crystal 20,5 cm. Un bol d'Orreford, une horloge et un petit verre souvenir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 192 x 133 cmEstimate: € 30 / 50 -
#609Zes op hout gedrukte cartoons mbt. het milieu: Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink/ Vrij Nederland.
Six caricatures sur bois liées à l'environnement : Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink / Pays-Bas libres.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#622György KadarPeriod: 1912 - 2002“Moerassen”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Marais. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#597Emaux de LongwyEen meerkleurig aardewerken schotel op voet met decor van M. P. Chevalier. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
Un plat sur pied en faïence multicolore à décor de M.P. Chevalier. Marqué en bas. Petit éclat à la base.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#578Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
Deux jardinières en poterie ornementale en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 45

