#623Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.
#521Een bronzen vrouwenhoofd op wit marmeren sokkel.
#621Een lot van drie zeeslakschelpen, waarbij één met geëtst >Boeddhistisch decor en één met gedreven messingen montuur met emailpareltjes.
Lot de trois coquilles d'escargots de mer dont une à décor bouddhique gravé et une à monture en laiton avec perles d'émail.No longer availableDim. l: 14 & 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#37Een roodkoperen waterketel. Gedateerd 1821.
#693Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.
#407Een lot, bestaande uit een fruithouten kistje met inlegwerk, een houten doosje met vier kleiner doosjes met landschapsdecors en een wortelhouten sigarettendoosje met ingelegd decor (beschadiging).
Un lot composé d'une boîte à fruits en bois avec incrustation, d'une boîte en bois avec quatre petites boîtes à décors de paysages et d'une boîte à cigarettes en ronce de bois avec décor incrusté (endommagé).No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#392“Grand canyon”. Twee lavistekeningen. Toegeschreven Gonner Witfors.
#557Een paar zwartgelakt houten stoeltjes met gecanneerde zit.
#598Een vintage metalen bureaulamp.
Une lampe de bureau vintage en métal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 35 / 40