#419
Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: flessen kruiken, karaffen enz.
#681Capodimonte
Twee groepjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt.
#481
Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#492
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
#209
Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
#576
Table chinoise à plateau sculpté. Représentation de nombreux personnages derrière une vitre. Quatre pieds repliés vers l'intérieur, ceinture également sculptée.No longer availableDim. 36 x 100 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581
Een bronzen Thaise Boeddha. XIXe eeuw.
#353
Een Boheems gegraveerd glas.
Un verre gravé de Bohême.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#52Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“Havengezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#351
#661
Une paire de vases en verre doré à décor de paysage peint à la main. Légères usures au bord (H. 27,5 cm), ainsi qu'un vase Soliflor en verre en forme de lys (H. 24,5 cm) .No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#550
Een rond tafeltje met marmeren blad en messingen beslag.
Une table ronde avec plateau en marbre et garnitures en laiton.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 80 / 120