#37
#373
#31
#398
Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.
#740
Een vaas van rood glaspasta met een mirafioredecor.
#293
Grote schenkkan in okerglas met planten motief en tinnen deksel.
#758
Boomse vaas met geëtst bladermotief en goudopleg. Art deco stijl met label.
#351
#243
#371
Lot de verrerie dans le style Mary Gregory comprenant une chope couverte à monture en étain, une tasse et une boîte à bijoux à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 15/20
#734Henri Cassiers
Enkele ontwerpen voor personages op papier. Gesigneerd.
Quelques croquis de personnages sur papier. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 20 cmEstimate: € 4à/60 -
#190
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de brillants ayant un poids total de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 28,93 gEstimate: € 1900/2000 -
D. Antonio GOMESII, Ad leges tauri commentarium absolutissimum, Venetiis, 1735, 3 Delen (1501-1561). In-folio, perkamenten band.
D. Antonio GOMESII, Ad leges tauri commentarium absolutissimum, Venetiis, 1735, 3 parties (1501-1561). In-folio, bande en parchemin.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#72
“Nu assis”. Taille de bois sur un petit chevalet. Signée.No longer availableDim. 12,5 x9 cmEstimate: € 35/45 -
#81
Een paar art deco vazen van zachte pasta met geometrisch motief.
#717
“Veranda”. Een map met gedichten van Werner Spillemaeckers en geïllustreerd met litho’s van Max Selen. Ed. Uitgeverij Contramine. Antwerpen. 1974.
“Veranda”. Portefeuille aux poèmes par Werner Spillemaeckers et illustrée aux lithos par Max Selen. Ed. Contramine, Anvers 1974.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#299Tilman (?)
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase et fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 51 cmEstimate: € 100/150 -
#642Henk Peeters
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 25/35 -
#166Alexander Hugo Bakker-KorffPeriod: 1824-1882
“Een oudere vrouw lezend bij de kachel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd A.H.B.K. Met een uiteenzetting van de auteur op de keerzijde gekleefd.
“Une femme âgée et sa lecture près du feu ouvert”. Huile sur panneau. Porte un monogramme A.H.B.K. Un énoncé de l’auteur est collé au dos.No longer availableDim. 24 x 17,5 cmEstimate: € 200/300 -
#5
Twee paar oorbellen en vijf verschillende hangers van malachiet.
#632Utagawa Kunisada (Toyokuni III)
“Danjuro Ichikawa VIII, acteur”. Sceau censuré de Magone et Hama. Ed. Hayashiya Shôgorô 1853.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 150a/200 -
#173Eric ClausPeriod: °1936
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220