Similar lots by type
-
#243
Schouwgarnituur van meerkleurig opaalglas bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselvaas.
Une garniture de cheminée en verre d’opale comprenant deux vases balustre et un vase couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#758
Boomse vaas met geëtst bladermotief en goudopleg. Art deco stijl met label.
Un vase en verre de Boom avec incrustations en dorure. Style Art-déco. Porte une étiquette.No longer availableDim. H: 23cmEstimate: € 40 / 50 -
#398
Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.
Un grand vase en verre rose de Murano. Années ‘50.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#293
Grote schenkkan in okerglas met planten motief en tinnen deksel.
Une grande verseuse en verre de couleur ocre avec motifs de plantes et un couvercle en étain.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 45 / 50 -
#373
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#371
Een lot glaswerk in de stijl van Mary Gregory, bestaande uit een klepkannetje met tinnen montuur, een kopje en een juwelendoosje met handgeschilderd bloemendecor.
Lot de verrerie dans le style Mary Gregory comprenant une chope couverte à monture en étain, une tasse et une boîte à bijoux à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#351
Een lot Boston and Sandwich glass, bestaande uit een vaasje, een glas op voet, een glas en twee kannetjes met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.
Lot de verres Boston et Sandwich, comprenant un petit vase, un verre sur piédouche et deux verseuses aux décors émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 10 - 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#740
Een vaas van rood glaspasta met een mirafioredecor.
Un vase en pâte à verre rouge, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#31
Een lot XIXe eeuws glas, bestaande uit een dekseldoosje en twee kommetjes met geëmailleerd decor in de stijl van Mary Gregory en een kokervaasje in koperen montuur en een pillendoosje met handgeschilderde bloemendecors.
Lot de verrerie du XIXe siècle comprenant une boîte et deux bols à décor émaillé dans le style Mary Gregory et un vase cylindrique à monture en cuivre. Et une boîte à pilules à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 3 - 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#37
Een glazen vaasje met een vergulde kraag. Eerste helft XXe eeuw.
Petit vase en verre au col doré. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#245
Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.No longer availableDim. 12,45 gEstimate: € 500 / 600 -
#439Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Zicht op Lier”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Lierre”. Gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 9 x 8,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#640
Decreti penali fatti in diversi tempi, Baldassar del Giudice, Lucca, 1640. Inquarto, perkamenten band.
Decreti penali fatti in diversi tempi, Baldassar del Giudice, Lucca, 1640. Inquarto, reliure en parchemin.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#728Jules Verne
“Werken van Jules Verne”. In vijf banden verzamelde afleveringen met mooie illustraties van diverse kunstenaars.
“Werken van Jules Verne”. En cinq volumes avec illustrations de divers artistes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#612
Drie handgekleurde oude prenten uit een Duits kruidenboek. XVIe en XVIIIe eeuw. In kaders van wortelnootfineer.
Trois anciennes images colorées à la main, extraits d’un livre d’herboristerie allemand. Avec encadrement en placage de racine.No longer availableDim. 28 x 18 & 18 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#527
“Vlammen”. Compositie van kunststof. Op marmeren basis.
“Flammes”. Composition en plastique. Sur base en marbre.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#575
“Grande Géographie Bong”. 5 delen in 5 volumes in-folio. Mooie in goud op blauw versierde band van de uitgever. Ed. Bong & Cie, Paris 1911-1914. Talrijke kaarten en illustraties.
“Grande Géographie Bong”. 5 parties en 5 volumes in-folio. Belle couverture en or sur bleu. Ed. Bong & Cie, Paris 1911-1914. Nombreuses cartes et illustrations.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#577
GREGORII XIII, Corpus iusis canonici, Lugduni, 1518. In-folio, omslag perkament.
GREGORII XIII, Corpus iusis canonici, Lugduni, 1518. In-folio, enveloppe en parchemin.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#663
“Geschiedenis van Vlaanderen”. Redactie onder leiding van Dr. R. Van Roosbroeck. Ed. Standaard boekhandel. De eerste vijf vooroorlogse delen. (Na-oorlogs zesde deel mankeert).
“Geschiedens van Vlaanderen”. Dr. R. Van Roosbroeck. Ed. Standaard Boekhandel. Les premier cinq volumes d’avant guerre, Le sixième d’après guerre manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#810
Journal des Parquets, Paris, 1886 – 1922. In leder gebonden en enkele losse exemplaren.
Journal des Parquets, Paris, 1886 – 1922. Reliure cuir et quelques exemplaires dépareillés.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#387Val Saint-Lambert
Een kratervaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Zonder merk.
Un vase cratère en cristal taillé, rouge dans la masse. Sans marque.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Hibou”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60