Similar lots by type
-
#348
Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gekartelde rand, een coupe, een bonbonnière een vaas kleurloze vaas met vergulde randen en een mauve vaasje.
Lot de verres de Boom comprenant trois différents vases aux bords ondulés, une coupe, une bonbonnière et un vase incoiore aux traits dorés et un petit vase mauve.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#313
Twee kruiken en een oorvaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Deux cruches et un vase à deux anses en pâte de verre polychrome dans le goût de Murano.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#467
Twee designschotels van geblazen Muranoglas. Jaren ‘60.
Deux coupes design en verre de Murano soufflé. Années 60.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#573
Een paar kraagvaasjes van opaalglas met een meerkleurig vogeldecor versierd. Omstreeks 1900.
Paire de vases aux cols ondulés en opaline. Décor polychrome d’oiseaux stylisés. Vers 1900.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 50/6à -
#458
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
Clown en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/45 -
#687
Een bol vaasje van geel en blauw glaspasta.
Petit vase sphérique en pâte de verre jaune et bleu.No longer availableDim. H 12 cmEstimate: € 100/120 -
#603
Een lot glaswerk, bestaande uit een karaf met vier glazen met een handgeschilderd decor, twee dekselpotjes en een flesje van groen glas, een kleurloze bonbonnière zonder deksel en tien schaaltjes.
Lot de verreries, comprenant une carafe et quatre verres aux décors peints à la main, deux pots couverts et une bouteille en verre vert, une bonbonnière incolore sans couvercle et dix petits plats.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#18
Een paar vazen van Booms glas, versierd met vergulde motieven.
Paire de vases en verre de Boom décorés aux bandes dorées.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#113
Twee vazen van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Deux vases en opaline à décor de fleurs peint à la main sur fond vert clair.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 30/40 -
#428
Een parfumverstuiver, een dekselpotje en een karafje van deels verguld Booms glas.
Vaporisateur, pot couvert et carafon en verre de Boom partiellement dorés.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#8
Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
Narcisse en verre soufflé incolore dans la façon de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#415
Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.
Service de verres en verre gravé. Pieds à tiges à côtes. Soixante pièces.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#225
Een lot glazen, bestaande uit twintig champagneglazen, zevenentwintig aperitiefglazen en acht borrelglaasjes. Afwijkende modellen.
Lot de verres comprenant vingt verres à champagne, vingt-sept verres à apéritif et huit gouttes. Différents modèles.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#741
Een coupe van okerkleurig glas in een smeedijzeren montuur, versierd met rozen.
Coupe en verre ocre à monture en fer forgé décorée de roses.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 30/50 -
#437Gallé
Een vaasje glaspasta met een geëtst floraal decor. Gesigneerd.
Petit vase en pâte de verre à décor floral gravé. Signé.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 150/250
Other lots in this auction
-
#349
Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.
Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#202Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810
“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000/3000 -
#658
Een paar vergulde koperen appliques in Lodewijk XV-stijl.
Paire d’appliques en cuivre doré de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#84Emiel Van DammePeriod: °1885
“Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Venise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#243
Een zilveren roomkannetje en zoutvat met glazen recipiënt in Empirestijl. De laatste met Belgische keuren tussen 1814 en 1831 namelijk tweede gehalte(833‰) en een garantiekeur.
Crémier en argent massif et salière en argent aux récipient en verre de style Empire. Ce dernier aux poinçons belges pour 1814-1831, deuxième titre (833‰) et poinçon de garanti.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#504
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ITH.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée ITH.No longer availableDim. 44 x 22 cmEstimate: € 100/150 -
#9
Een paar glazen stolpen met bloemstukken.
Paire de globes en verre sur socles en bois contenant des bouquets de fleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#569
“Compositie met stucwerk”. Met handtekening, Russische school.
Composition en stuc. Porte une signature. Travail russe.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#397
Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een tuin in het decor en het ander met bloemen en een vlinder. Delft, XVIIIe eeuw. Lichte randschade.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une représentant un jardin, l’autre des fleurs et un papillon. Delft, XVIIIe siècle. Quelques petits éclats.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#86
Een verlengbare mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten in verbinding.
Table en acajou aux allonges. Pieds cannelés à entretoise.No longer availableDim. l: 140 cmEstimate: € 200/240 -
#520
Vijf postzegelalbums “Edelweis” met zegels uit Oostenrijk, tussen 1850 en 2002.
Cinq albums à timbres postes “Edelweis” avec des timbres de l’Autriche entre 1850 et 2002.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#577
Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.
Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60/80