#341AlessiEen inoxen ijsemmer. Gemerkt.
#297Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
#311AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. 100 x130 x 65 cmEstimate: € 200 / 220
#129L. Vrancken“Stilleven met kruiken, vijzel en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pichets, mortier et lampe à huile. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#377Een kopje met schoteltjes van eierschaalporselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Gemerkt. We voegen er een Europees porseleinen kopje met meerkleurig Chinees decor aan toe.
Une tasse avec soucoupes en porcelaine coquille d'œuf, décorée d'un motif floral peint à la main. Marquée. Nous ajoutons une tasse en porcelaine européenne à décor chinois multicolore.No longer availableDim. Ø: 6,5 - 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#628PhilipsEen oude radio in bakelieten kast. Jaren ‘40.
Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003Een eikenhouten tafel met geparqueteerd blad.
No longer availableDim. 29 x 41 cm -
#408Een kruik van grijs geglazuurd aardewerk.
Une cruche en terre cuite émaillée grise.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#554Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
#160Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht avn +- 1,10 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +-1,10 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1300 / 1400