Similar lots by type
-
#261
Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/80 -
#163
Een 835‰ zilveren doopschaal met deksel. Met lint in Belgische driekleur en in originele doos met gekroonde BF. Geschenk vanwege Boudewijn en Fabiola voor de geboorte van een zevende kind.
Plat baptismal avec couvercle en argent 835‰. Avec ruban tricolore belge et dans boite d'origine avec BF couronné. Cadeau de Boudewijn et Fabiola pour la naissance d'un septième enfant.No longer availableDim. 268 gEstimate: € 130/150 -
#73
Een lot bestaande uit 4 flesjes, een spiegeltje en twee borstels met 800 ‰ zilveren montuurtjes.
Lot composé de 4 flacons, d'un miroir et de deux brosses avec montures en argent 800/1000.No longer availableDim. h: 2 cm - 16,5 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#44Urbain GerloPeriod: 1897 - 1986
“Knotwilgen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Saules en pot". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40/50 -
#255
Een paar zuiltjes van zwart en rood marmer.
Paire de colonnettes en marbre noir et rouge.No longer availableDim. h: 88 cm Ø 14 cmEstimate: € 150/250 -
#116
Een rijkelijk gedecoreerd barmeubel in de vorm van een 16de eeuws huis.
Un meuble bar richement décoré en forme de maison du 16ème siècle.No longer availableDim. 226 x 90 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#532
Een bronzen luchter in Regencestijl met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence à huit points lumineux, orné de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H:73cmEstimate: € 200/300 -
#560
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75/100 -
#32
Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.
Lot de carreaux encadrés de faïence violet manganèse composé de: un tableau de carreaux en quatre parties, deux paires de carreaux encadrés et deux carreaux encadrés séparément. Un carreau restauré.No longer availableDim. 27 x 27 cm, 27 x 13 cm & 13 x 13 cmEstimate: € 120/200 -
#242Frans NackaertsPeriod: 1884-1948
“Impressionistisch hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
"Paysage agricole impressionniste". Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#164
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#476
Een grote Thaise eettafel met zes stoelen en twee armstoelen. Alles versierd met gesculpteerde bloemenmotieven.
Une grande table à manger thaïlandaise avec six chaises et deux fauteuils. Le tout décoré de motifs floraux sculptés.No longer availableDim. Tafel: 205x102x80cmStoel: H:105cmEstimate: € 600/800 -
#180
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,35 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 8,15 gEstimate: € 1450/1500 -
#369
“Studie op golfkarton.” Gemengde techniek.
"Etude sur carton ondulé." Technique mixte.No longer availableDim. 27 x 38 (x2) cmEstimate: € 300/350 -
#541
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80/120